Kolik potřebuji zásuvkových a světelných okruhů na byt 3+1?

<< < (2/2)

Zdenek Hejčl:
Mrkněte sem : http://diskuse.elektrika.cz/index.php/topic,8729.0.html
Tam je všechno co se v kuchyni používá.

Štefan Beláň:
Minimální počty, tj. standard, jsou uvedeny v ČSN 33 2130 (+ změny a, 2, 3)  :)

Dovolím si tvrdit, že uvedené minimální počty dnes nevyhovují ani pro "holobyty",  natož pro moderní domácnost. Změna 2 je z roku 1994. ::)

Patrik Augustin:
mozna uplne idealni stav je mit nakresleny pudorys a do toho si nakreslit kde by co melo byt ale to uz je tak 80% projektu :-) Idealni pozvat projektanta.St ejne ten projekt potrebovat budete.Ale je mi jasne ze dokud jste neuhnal majitele ze se Vam jej platit nechce kdyz nemate jistotu ze se to bude rekonstruovat cele.Ale na druhou stranu ve chvili kdy budete potrebovat revizi tak projekt je zaklad.A to minimalne na rekonstruovano u cast.

Jakub Křižka:
Dekuju vsem za odpoved
Myslim, ze uz se mi podarilo i domluvit se rozumne se spravcem.
Tim tedy rekonstrukce muze zacit a ted uz urcite muzu projektanta pozvat.
Jen by me zajimalo, jak je takovy projekt financne i casove narocny?
Myslim ciste elektro.

Patrik Augustin:
tezko rict.Pokud dodate pudorysy v meritku 1:100 v nejakem DWG nebo DXF tak to bude urcite jina cena nez kdyz se tam musi behat s metrem(nekteri s laserem) :-) a cele si to osefovat od nuly.Jina cena bude v Praze a jina treba u nas ve Zdare.Ale priblizne do 10.000 by jste se mel sakumprask vejit vcetne zakresleni aktualniho stavu po rekonstrukci.

Navigace

[0] Index zpráv

[*] Předchozí strana