Co má obsahovat prováděcí elektroprojekt (DPS) pro rodinný domek ?

(1/1)

Kamil Vlasák:
Mám takovou otázku.
Nikde jsem se nedočetl, v jakém rozsahu by měla být projektová dokumentace k elektroinstala ci RD v stupni DPS "prováděcí čili realizační" ? Jaké výkresy by měla obsahovat ( půdorysy, nárysy, řezy ),  nějaké výpočty, ev. technické zprávy, v jakém rozsahu výkresy atd ?
 (poklona) . KV

Petr Doležal:
Viz příbal
A protože je to "našito" obecně na všechny možné objekty a soubory, tak si tam nalistujte vše co se týká elektro a je aplikovatelné na RD.
A ještě odkaz, ať nemusíte opisovat adresní řádek:
http://www.mvcr.cz/sbirka/2006/sb163-06.pdf

Kamil Vlasák:
 (poklona)  za perfektní navigaci k řešení

Hynek Bureš:
Tazatel chce být zřejmě předem informován, co za své peníze může očekávat, aby při předání nebyl obsahem zklamán. Tak mě napadá co třeba požádat projektanta, aby mu prostě ukázal nějaký podobný projekt. Jinak projekt obsahuje obvykle schémata rozvaděčů, situaci a půdorysy elektroinstala ce. Zákresy elektroinstala ce v řezech a pohledech nejsou u budov obvyklé, maximálně jsem se setkal s pohledy na některé exponované stěny (kuchyň koupelna) a ty nevypracovával elektroprojekt ant, ale architekt.

Navigace

[0] Index zpráv