Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
Novinky:               PROSÍME VŠECHNY UŽIVATELE, PŘED POUŽITÍM DISKUSÍ ČTĚTE MÍSTNÍ PRAVIDLA! ZDE ...!


+  Diskuse Elektrika.cz
|-+  HYBRIDNÍ zóna
| |-+  JAKÉ DOKLADY? - živnosti, osvědčení, legislativa
| | |-+  §7,živnostenský list na Výroba,instalace a opravy el. strojů a přístrojů
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: [1] Dolů Poslední příspěvky Tisk

Upozornění!
Odpovědi na témata nejsou právně závazné!
Na elektrickém zařízení smí pracovat pouze osoba s příslušnou kvalifikací dle nařízení vlády 194/2022 Sb. Podrobnosti zde!

Autor Téma: §7,živnostenský list na Výroba,instalace a opravy el. strojů a přístrojů  (Přečteno 2485 krát)
Honza Hille
« kdy: 31.03.2008, 22:30 »

.Jak jsem se již výše zmínil,mám §7 a nedávno zřízený ŽL Výroba,instalace a opravy el strojů.......D o nedávna jsem pracoval(nechal se najímat) od jiné el. firmy a vystavoval faktury pouze za práci a dodávku materiálu jsem nechával na nich.Nyní jsem dostal nabídky na práce,kde bych musel i materiál dodávat.Ptám se tedy,zda je toto možné i s §7 a uvedeným ŽL bez toho aniž bych měl další ŽL na nákup a prodej,zkoušky ITI.....Ďekuji .
Pravidla diskusí   Nahlásit moderátorovi   Stěžovat si na moderátora   Zaznamenáno
Radek Červený
Žij a nechej žít
*
Offline Offline




WWW
« Odpověď #1 kdy: 01.04.2008, 08:31 »

Nenapsal jste, co chcete provozovat za činost. Pokud chcete provádět elektroinstala ce, budete potřebovat ŽL Montáže, opravy a zkoušky vyhrazených elektrických zařízení, kde vás ITI nemine a také §8.
Pokud budete dále provádět výrobu strojů a jejich montáž, tak klidně pokračujte. Hlavně se stávajícím ŽL nechoďte do instalaček, ctěte to, na co máte oprávnění. Jednoduše byjste si tím mohl podříznout vlastní větev.
Zkrátka ševče, drž se svého kopyta Mrknutí
Pravidla diskusí   Nahlásit moderátorovi   Stěžovat si na moderátora   Zaznamenáno

Slušnost je kouzelný nástroj, který otevřel mnohem více dveří než jakýkoliv doposud vynalezený klíč.
www.elektrikab rno.cz
info@elektrikabrno.cz
Stran: [1] Nahoru Poslední příspěvky Tisk 
« předchozí další »

Příbuzné diskuse a články z Elektrika.cz

Příbuzné diskuse a články z Kutil.elektrika.cz



Poháněno MySQL Poháněno PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006, Simple Machines Validní XHTML 1.0! Validní CSS!
+420 910 100 100
Stránka vytvořena za 0.027 sekund, 22 dotazů.