Vyrábí se vícepes připevnitelný na zeď??

(1/5) > >>

MirekEnd:
Sháním elektrickou prodlužovačku (psa) který by bylo možné přimontovat na zeď. Tzn. co nejplošší a s úpravou pro připevnění na zeď. Našel jsem různé EVOLine systémy, ale je to pekelně drahé. Potřeboval bych něco podobného, ale v dostupnějších cenových relacích. Je to do dětského pokoje, takže žádná partyzánština a rádoby 'bezpečné' návody.

(Zde někdo nečetl pravidla! To musí někdo opravit a opozdí to zveřejnění!)

Jura Krikl:
Vaše představa? Píšete o nějakým psovi? Tzn, vicenasovnou prodlužovačku přišroubovanou na zed zapojenou do stavajici zásuvky?. Nebo pevně připevněným žlabem s osazenými zasuvkami? Je to k pracovnímu stolu a mate tam vyvedený kabel?.

MirekEnd:
Má představa je taková, že by to měla být vicenasobná prodlužovačka přišroubovaná na zed, zapojená do stavajici zásuvky. Ufff... tomu říkám definice,.. jsem v tomhle oboru láma :) dejte mi naprogramovat obchodní systém pro nadnárodní korporaci, nemám problém, ale připojit lustr který má jen dva dráty a ze zdi na mě čumí tři, to je pro mě záběr :)

Pavel Matoušek:
Asi nejjednodušší cesta, kterou nic nezkazíte a ani neušpiníte je prostě koupit normálního psa a jednoduše jej přilepit - Pattex Super Fix... Opravdu lepí a drží, tedy záleží na podkladu a není to žádná partyzánština. Jestli je to ale opravdu tak, jak píšete...

MirekEnd:
Omítnutá, namalovaná  zeď..... lepení.... no .. je to asi řešení...

Navigace

[0] Index zpráv

[#] Další strana