Připojení UPS 80kVA

(1/1)

filip14:
DOTAZ MŮŽETE MIT V JEDNOM TOPICU JEDEN, DO PŘEDMĚTU DÁTE JASNOU OTÁZKU TÉMATU!
TOTO ZAMYKÁM A ZADEJTE TO SPRÁVNĚ!
čistič

,
měl bych několik dotazů týkajících se připojení a provozu UPS. UPS, se kterými přicházím do styku standardně potřebují na svém vstupu 3fáze+PEN. Na vstupu je např. 6 pulsní 3f usměrňovač a to znamená, že 3 fáze jsou zcela dostačující. Na výstupu za střídačem již mám k dispozici 5-žilový výstup (3 fáze PE+N, N se vytvoří v UPSce). Toto je předpokládám standardní řešení většiny výrobců. Avšak nyní jsem se setkal s UPSkou, která vyžaduje na svém vstupu 3fáze PE+N... A zde je kámen úrazu. Provozovatel má k dispozici pouze síť TN-C, tzn. že N není k dispozici a používá jak pro svorku N, tak i PE vodič PEN. Nevím, proč výrobce UPS vyžaduje N na vstupu (nemám vnitřní zapojení dané UPS). A následně na vstupu UPS je 20A (v každé fázi) a na výstupu 40A v každé fázi (při skutečném zatížení výstupu 40A) a proud tekoucí PEN je cca 13A. Provedl jsem harmonickou analýzu vstupu i výstupu, změřil průběhy vst. a výst. proudů, atd. (dle požadavků provozovatele) - vše vypadá O.K. Domnívám se, že problém bude v zapojení...  :-[ . Předem .

Navigace

[0] Index zpráv