Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
Novinky:               PROSÍME VŠECHNY UŽIVATELE, PŘED POUŽITÍM DISKUSÍ ČTĚTE MÍSTNÍ PRAVIDLA! ZDE ...!


+  Diskuse Elektrika.cz
|-+  HYBRIDNÍ zóna
| |-+  JAKÉ DOKLADY? - živnosti, osvědčení, legislativa
| | |-+  Stojí za to státi se revizním technikem?
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: 1 [2] Dolů Poslední příspěvky Tisk

Upozornění!
Odpovědi na témata nejsou právně závazné!
Na elektrickém zařízení smí pracovat pouze osoba s příslušnou kvalifikací dle nařízení vlády 194/2022 Sb. Podrobnosti zde!

Autor Téma: Stojí za to státi se revizním technikem?  (Přečteno 11477 krát)
Jaroslav Kořínek
RT - E1 / A+B
*
Offline Offline




« Odpověď #18 kdy: 18.10.2007, 15:45 »

 Mrknutí "Stojí za to státi se revizním technikem?" Nevím, zda jsem tuto otázku pochopil dobře. Myslím si, že pokud chci být revizním technikem, měl bych být elektrikářem. Zde si neodpustím dodat - Dobrým elektrikářem! Záměrně nebudu uvádět dosažené vzdělání, ale omezím se na : povolání, které jsem zvolil, je mým velkým koníčkem, kterému věnuji mnoho času, sebevzdělání a získané poznatky umím realizovat v praxi.
 Kroutím očima Mohl bych odpovědět, ANO, stojí! jenže, jak zde mnozí píšete, jsou dobří a nedobří. Víte, někde v  minulosti jsem slyšel výrok od jednoho nestora elektrikářské profese, který říkával :" Jsou mezi námi elektrikáři chytří a vdělaní a pak je druhé skupina a to jsou ti bohatí. První skupinu jsem dlouho neviděl."
 Hněv  Dodávám - ta druhá skupina  koupí vše co je naprodej! To jsou převážne Ti o kterých se zde píšete. Revize od stolu, ani to nemusí vidět, proč by se vzdělávali...
Bohužel TATO společnost jim to umožňuje, ale i my máme svůj podíl viny!
Nezmůžeme nic! ONI mají peníze a ONI si vše koupí. Myslím ,že právě zde začíná onen Hamletovský problém - Být či nebýt revizním technikem elektro!
Změním otázku na :"Stojí za to státi se dobrým revizním  technikem? " Bezrozmýšlení odpovím ANO!  Pak profese není jen obživou, ale posláním, cílem sebevzdělávání ,  umu snad i pokory a hlavně lidskosti.
 Pláč Velkou škodou je nesoudržnost elektrikářů (právníci a doktoří nám dělají vzor jak se stmelit) vzájemné osočování a snižování autoritativy, odbornosti a tak dál. Dovolím si říct´:  Elektrikáři! sdružte se!
(Očekávám reakci s označením bolševického pohrobka, ale navadí !)
Přeji ...!
Pravidla diskusí   Nahlásit moderátorovi   Stěžovat si na moderátora   Zaznamenáno
Stran: 1 [2] Nahoru Poslední příspěvky Tisk 
« předchozí další »

Příbuzné diskuse a články z Elektrika.cz

Příbuzné diskuse a články z Kutil.elektrika.cz



Poháněno MySQL Poháněno PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006, Simple Machines Validní XHTML 1.0! Validní CSS!
+420 910 100 100
Stránka vytvořena za 0.023 sekund, 22 dotazů.