Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
Novinky:               PROSÍME VŠECHNY UŽIVATELE, PŘED POUŽITÍM DISKUSÍ ČTĚTE MÍSTNÍ PRAVIDLA! ZDE ...!


+  Diskuse Elektrika.cz
|-+  HYBRIDNÍ zóna
| |-+  JAK TO MÁ BÝT? - projekty, návrhy, rozpočty
| | |-+  Ako mám pozapájať prúdové chrániče v rozvádzači?
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: [1] Dolů Poslední příspěvky Tisk

Upozornění!
Odpovědi na témata nejsou právně závazné!
Na elektrickém zařízení smí pracovat pouze osoba s příslušnou kvalifikací dle nařízení vlády 194/2022 Sb. Podrobnosti zde!

Autor Téma: Ako mám pozapájať prúdové chrániče v rozvádzači?  (Přečteno 11991 krát)
franciak
Neverifikovaný uživatel @1

Offline Offline



« kdy: 12.04.2013, 10:41 »

Potrebujem poradiť, ako mám pozapájať prúdové chrániče v rozvádzači, chcem zapojiť na jeden štvorpólový prúdový chránič vonkajšie zásuvky-400/230V, na druhý štvorpólový chránič zásuvky v byte, okrem jednej zásuvky v kúpelni, tú chcem napojiť zvlášť na dvojpólový prúdový chránič, posielam schému provizorného zapojenia, mohli by ste mi poradiť?nemám veľa skúseností s prúdovými chráničmi.


* Zapojenie rozvádzača.JPG (459.83 KB, 1200x1600 - prohlédnuto 28766 krát.)
Pravidla diskusí   Nahlásit moderátorovi   Stěžovat si na moderátora   Zaznamenáno
Miroslav Minařík
"Nejvyšším úkolem není teoretické poznání, nýbrž praktické umění žít!" Sokrates
*
Offline Offline



Odborná publicistika v instalační elektrotechnice.


WWW
« Odpověď #1 kdy: 12.04.2013, 17:11 »


Je to přesunuto do odborné zóny. Proudový chránič bych osobně laika nenechal zapojovat. Pokud dotyčný je odborník ať si vytvoří verifikovaný účet.

Nebo se mnou někdo nesouhlasí?
Pravidla diskusí   Nahlásit moderátorovi   Stěžovat si na moderátora   Zaznamenáno

Elektrika NENÍ časopis!  
Zdeněk Pikhart
OSVČ - Tábor
*
Offline Offline



revizní technik-E2/A , elektromontáže


WWW
« Odpověď #2 kdy: 12.04.2013, 18:24 »

I když jsem v jedné diskuzi psal, že se má radit tak zde je rada pouze ZAVOLEJTE SI ELEKTRIKÁŘE .
Pokud jste elektrikář, tak si ho zavolejte také.
Pravidla diskusí   Nahlásit moderátorovi   Stěžovat si na moderátora   Zaznamenáno

revize, montáže a opravy převážně v občanské výstavbě a průmyslových provozech
František Šohajda
*
Offline Offline


RT E2-A


« Odpověď #3 kdy: 14.04.2013, 13:56 »

I když jsem v jedné diskuzi psal, že se má radit tak zde je rada pouze ZAVOLEJTE SI ELEKTRIKÁŘE .
Pokud jste elektrikář, tak si ho zavolejte také.

ANo !
někdy i "starší" elektrikáři nevědí, co je, který je proudový chránič, zejména když má stejný design jako klasický jistič ! tanecek
(omluvám se starším, taky už jsem.... Škleb Škleb Škleb)
Pravidla diskusí   Nahlásit moderátorovi   Stěžovat si na moderátora   Zaznamenáno

RT -EZ   - elektroinstala ce domovní, specializace na zdravotnické rozvody... revize ve zdravotnictví ...už 40 let....
Miroslav Minařík
"Nejvyšším úkolem není teoretické poznání, nýbrž praktické umění žít!" Sokrates
*
Offline Offline



Odborná publicistika v instalační elektrotechnice.


WWW
« Odpověď #4 kdy: 14.04.2013, 14:29 »



Bohužel, proto i z tohoto důvodu nebudeme spotřebitelům ukazovat, že elektrikáři vlastně neumí zapojit proudový chránič.
 podivej podivej
Pravidla diskusí   Nahlásit moderátorovi   Stěžovat si na moderátora   Zaznamenáno

Elektrika NENÍ časopis!  
Stran: [1] Nahoru Poslední příspěvky Tisk 
« předchozí další »

Příbuzné diskuse a články z Elektrika.cz

Příbuzné diskuse a články z Kutil.elektrika.cz



Poháněno MySQL Poháněno PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006, Simple Machines Validní XHTML 1.0! Validní CSS!
+420 910 100 100
Stránka vytvořena za 0.028 sekund, 22 dotazů.