Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
Novinky:               PROSÍME VŠECHNY UŽIVATELE, PŘED POUŽITÍM DISKUSÍ ČTĚTE MÍSTNÍ PRAVIDLA! ZDE ...!


+  Diskuse Elektrika.cz
|-+  Pracovní zóna
| |-+  -A- Nově přidané příspěvky ke kontrole moderátory
| | |-+  Jak způsobem by jste postupovali?
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: [1] Dolů Poslední příspěvky Tisk

Upozornění!
Odpovědi na témata nejsou právně závazné!
Na elektrickém zařízení smí pracovat pouze osoba s příslušnou kvalifikací dle nařízení vlády 194/2022 Sb. Podrobnosti zde!

Autor Téma: Jak způsobem by jste postupovali?  (Přečteno 387 krát)
Zóna A - zde na příspěvky nelze odpovídat. Vyčkejte na přesunutí moderátory do zóny B
opatovice64
Neverifikovaný uživatel @6
******
Offline Offline



« kdy: Včera v 20:26 »

Firma místního developera nám v Chrudimi staví bytové domy. Jedná se o lokalitu Na špici, Kopanický mlýn a areál bývalé fy Preming.
V jedné z dokumentací bylo uvedeno, že kombinovaný svodič T1+T2 bude osazen v elektroměrovém
rozvaděči, který je osazen v prostoru suterénu. V jednotlivých bytech měly být osazeny svodiče typu T3.
Jelikož se jedná o desítky bytových domů, na kterých je zřízena vnější ochrana před bleskem, je
s podivem, že žádnou SPD jsem dopodud nedohledal.
Objekty jsou zkolaudovány a majitelé bytů ani netuší ...
Výchozí i pravidelné revize jsou samozřejmě bez závad. To bude asi tím, že tyto revize provádí RT
delegovaný realizační firmou.
Zajímal by mě názor kolegů RT, jak by v takovém případě postupovali. Nedělám si velké iluze,
jak to nejen v naší profesi vypadá.
Zaznamenáno
Stran: [1] Nahoru Poslední příspěvky Tisk 
« předchozí další »


Poháněno MySQL Poháněno PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006, Simple Machines Validní XHTML 1.0! Validní CSS!
+420 910 100 100
Stránka vytvořena za 0.021 sekund, 21 dotazů.