Hezká "hračka" ale nic světaborného. Užitečné jen když přesně vím kudy ta chránička vede.
Daleko užitečnější jsou protahovačky s vysílačem, které mají samostatný detektor a člověk může opravdu trasovat a ne jen vědět, že mám 3,5metru péra ve zdi.
Souhlasím. S detektorem jsou praktičtější. Ovšem některé vychytávky v zahraničí jsou k pozastavení a ne všechny se u nás objevují.