Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
Novinky:               PROSÍME VŠECHNY UŽIVATELE, PŘED POUŽITÍM DISKUSÍ ČTĚTE MÍSTNÍ PRAVIDLA! ZDE ...!


+  Diskuse Elektrika.cz
|-+  Pracovní zóna
| |-+  -B- 30 denní zóna dostupných diskusí
| | |-+  Elektrikářská karetní hra Zrození Elektronauta a její premiéra!
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: [1] Dolů Poslední příspěvky Tisk

Upozornění!
Odpovědi na témata nejsou právně závazné!
Na elektrickém zařízení smí pracovat pouze osoba s příslušnou kvalifikací dle nařízení vlády 194/2022 Sb. Podrobnosti zde!

Autor Téma: Elektrikářská karetní hra Zrození Elektronauta a její premiéra!  (Přečteno 1062 krát)
Miroslav Minařík
"Nejvyšším úkolem není teoretické poznání, nýbrž praktické umění žít!" Sokrates
*
Offline Offline



Odborná publicistika v instalační elektrotechnice.


WWW
« kdy: 19.07.2023, 19:53 »

Jak jsme avízovali tak dlouho připravovaná první karetní hra ze skutečného prostředí Elektronatů je hotová!

Svou premiéru bude mít v Brně na Elfetex Festu 7. září 2023.

Předpokládal jsem, že to bude v Hradci na Soneparu, ovšem nakonec přišla z OEZ výše uvedená událost. Jsem jeden z tvůrců této hry a musí sklonit poklonu Tomáši Venclovi, samozřejmě mnohým dalším, za tu pečlivost při testování a vychytávání chyb. Na počátku myšlenky to opravdu vypadalo jako triviální záležitost, ovšem po zasvěcení od profitvůrců gamesek, mi došlo, že to asi jen taková legrace nebude. Legrace to bude při hře samotné, ovšem při předchozím vymýšlení pravidel a následném testování člověk rychle zjistí "komu svou duši upsal".

Ale ještě pro nás v backstage nic nekončí a dokonce ani samotnou premiérou. Alespoň pro teď už je jisté, že má Elektronaut vlastní karetní hru, ve které se odráží skutečná realita jeho činnosti.


* 23-elektronaut_podle_ai.jpg (119.93 KB, 1125x2436 - prohlédnuto 133 krát.)
Zaznamenáno

Elektrika NENÍ časopis!  
Jaromír Táborský
Neverifikovaný uživatel @6
******
Offline Offline



« Odpověď #1 kdy: 23.07.2023, 10:53 »

O té hře jsem už slyšel. Hradec nám časově stejně nevychází a to brno je pravděpodobněj ší. Bude na té premiéře i možnost tu hru získat? Nebo ještě jinak, naučíme se to tam taky? Občas děláme s kolegy pracovní poradyk teré se pak zvrhávají ve vše možné a toto by mohla být nová legrace. :-)
Zaznamenáno
Miroslav Minařík
"Nejvyšším úkolem není teoretické poznání, nýbrž praktické umění žít!" Sokrates
*
Offline Offline



Odborná publicistika v instalační elektrotechnice.


WWW
« Odpověď #2 kdy: 24.07.2023, 13:33 »

Přiznávám se, že viníkem, který avízoval Sonepar, jsem já. Asi by to tak i bylo, pokud by nebylo léto a nebylo by vše díky dovoleným jinak.

Ta karetní hra není nějakým reklamním předmětem, od toho jsou jiné prvky, ale jakousi perličkou mezi těmi elektrotechnic kými srdcaři. Kolem karetní hry se totiž připravují okolní aktivity a ty se nepodařilo do konání Soneparu zajistit. Samotné velkoobchody to pravděpodobně nezajímá, zda bude premiéra tam, či onam.

Na premiéře se určitě hra bude hrát a vysvětlovat pravidla. Zda tam budou balíčky dostupné nebo se k vám dostanou jinou cestou, to se teď neví, protože "léto". Ale v každém případě bude platit "kdo dřív přijde, ten dříve mele". Karetních sad nebude pro "všechny" (limitovaná edice) a dotisk by se uvažoval až po odezvě.

A všimněte si, že jde opravdu o zábavu odborníků. Některé značky dělají svačinky, rozdávají plechovky, a teď je tu Zrození Elektronauta ...
:-)
Zaznamenáno

Elektrika NENÍ časopis!  
Stran: [1] Nahoru Poslední příspěvky Tisk 
« předchozí další »
SLEDUJTE PODOBNÁ TÉMATA ZDE!

Příbuzné diskuse a články z Kutil.elektrika.cz

Aktuální slova (1)



Poháněno MySQL Poháněno PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006, Simple Machines Validní XHTML 1.0! Validní CSS!
+420 910 100 100
Stránka vytvořena za 0.034 sekund, 22 dotazů.