Jaké doklady jsou potřebné pro revizi přípojky po navýšení hodnoty jističe?

<< < (2/4) > >>

Jiří_Hrubý:
Citace: David Hruda  26.02.2023, 22:27

Ale bez EAN (případně čísla místa spotřeby) mu (aspoň u EG.D/ EO.N) nedokáže vyplnit Výpis z revize ke smlouvě, případně Zprávu o revizi.


Přiznávám, že postupy u eonu neznám, takže je-li tazatel z tohoto distribučního území, musí se řídit vámi uvedeným postupem a můj příspěvek považovat za bezpředmětný.

Kvita Ladislav:
Citace: Jiří_Hrubý  26.02.2023, 20:58

RT nepotřebuje nic

Kromě toho, co zde vyjmenoval kolega Hruda, vyžaduji vždy smlouvu o připojení proto, že její nedílnou součástí jsou technické podmínky připojení. Alespoň v rajónu ČEZ to takto funguje.

David Hruda:
Citace: Jiří_Hrubý  26.02.2023, 22:43

Přiznávám, že postupy u eonu neznám, takže je-li tazatel z tohoto distribučního území, musí se řídit vámi uvedeným postupem a můj příspěvek považovat za bezpředmětný.

Já zase neznám postupy u ČEZ, ale nějak upřesnit, ke kterému OM se revize vztahuje se musí určitě i tam?

David Hruda:
Citace: Kvita Ladislav  26.02.2023, 22:52

Kromě toho, co zde vyjmenoval kolega Hruda, vyžaduji vždy smlouvu o připojení proto, že její nedílnou součástí jsou technické podmínky připojení. Alespoň v rajónu ČEZ to takto funguje.

Při navýšení jističe takhle přísný (obvykle) nejsem, technické podmínky se obvykle nemění.

Kvita Ladislav:
Citace: David Hruda  26.02.2023, 22:55

Při navýšení jističe takhle přísný (obvykle) nejsem, technické podmínky se obvykle nemění.


Tak, setkal jsem se s už dvakrát případy, kdy ČEZ požadoval v bytovce výměnu HDV. Ale to vyplynulo v podstatě i z toho, že ČEZ na základě žádosti odběratele o navýšení realizoval nové vedení přípojky s navýšeným průřezem i výměnu přípojkové skříně na objektu. A požadavek na výměnu HDV byl právě uveden v technických podmínkách připojení.

Navigace

[0] Index zpráv

[#] Další strana

[*] Předchozí strana