Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
Novinky:               PROSÍME VŠECHNY UŽIVATELE, PŘED POUŽITÍM DISKUSÍ ČTĚTE MÍSTNÍ PRAVIDLA! ZDE ...!


+  Diskuse Elektrika.cz
|-+  VEŘEJNÁ ZÓNA
| |-+  Témata ještě nezařazená do příslušných rubrik
| | |-+  Tušíte někdo co to je ?
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: [1] Dolů Poslední příspěvky Tisk

Upozornění!
Odpovědi na témata nejsou právně závazné!
Na elektrickém zařízení smí pracovat pouze osoba s příslušnou kvalifikací dle nařízení vlády 194/2022 Sb. Podrobnosti zde!

Autor Téma: Tušíte někdo co to je ?  (Přečteno 4441 krát)
Martin Machulka
Neverifikovaný uživatel @1

Offline Offline



« kdy: 02.04.2019, 11:12 »

Šel jsme kolem a zaujal mně následující "přístroj" v rozvodné skřini. Vnitřek válce se evidentně točil. Bylo to vedle tramvajové trati, ale nejsem si jistý že to patřilo k ní. Jde mi hlavně o záhadný válec vpravo dole.


* IMG_2654.JPG (1163.33 KB, 4032x3024 - prohlédnuto 775 krát.)
Pravidla diskusí   Nahlásit moderátorovi   Stěžovat si na moderátora   Zaznamenáno
Jirka Š. Svejkovský
*
Offline Offline



Chomutov, projekty, revize E1A, E1B, E1-C5


WWW
« Odpověď #1 kdy: 02.04.2019, 12:21 »

Vzduchový filtr?
Pravidla diskusí   Nahlásit moderátorovi   Stěžovat si na moderátora   Zaznamenáno

Projektant (strojní zařízení/energetika/TZ budov),  revizní technik E1A, E1B, E1-C5
Jiří_Hrubý
Neverifikovaný uživatel @7
*******
Offline Offline



« Odpověď #2 kdy: 02.04.2019, 12:47 »

Mazací automat?
Pravidla diskusí   Nahlásit moderátorovi   Stěžovat si na moderátora   Zaznamenáno
Vít Rotrekl
*
Offline Offline



« Odpověď #3 kdy: 02.04.2019, 12:57 »

Vidím tam nějaký hadičky, takže nějaká hydraulika? Nebo spíše pneumatika. A ten válec by mohl být odvlhčovač.
Pravidla diskusí   Nahlásit moderátorovi   Stěžovat si na moderátora   Zaznamenáno

Mírně pokročilý RT Úsměv
Martin Novák
*
Offline Offline




« Odpověď #4 kdy: 02.04.2019, 13:15 »

Pokud si dobre pamatuju, tak neco obdobneho jsem kdyzi videl a slouzilo to na mereni prachovych castic ve vzduchu. Ale na jistotu by to chtelo lepsi foto...
Pravidla diskusí   Nahlásit moderátorovi   Stěžovat si na moderátora   Zaznamenáno
Jiří Polášek
*
Offline Offline



« Odpověď #5 kdy: 02.04.2019, 16:09 »

Tukový mazací automat pro automatické mazání výhybky.
Není tam vidět logo (bude vpravo),  ale zpracováním bych to tipoval na SKF.
Pravidla diskusí   Nahlásit moderátorovi   Stěžovat si na moderátora   Zaznamenáno
Martin Machulka
Neverifikovaný uživatel @1

Offline Offline



« Odpověď #6 kdy: 02.04.2019, 22:31 »

Jiří Polášek to rozklíčoval, koukl jsme ještě jednou a na 95% měl pravdu, jen je to mazání před ostrou zatáčkou, našel jsem pak že přímo na koleji vedle sloupu je mazací výstup Úsměv
Pravidla diskusí   Nahlásit moderátorovi   Stěžovat si na moderátora   Zaznamenáno
Stran: [1] Nahoru Poslední příspěvky Tisk 
« předchozí další »
SLEDUJTE PODOBNÁ TÉMATA ZDE!

Příbuzné diskuse a články z Kutil.elektrika.cz

Aktuální slova (1)



Poháněno MySQL Poháněno PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006, Simple Machines Validní XHTML 1.0! Validní CSS!
+420 910 100 100
Stránka vytvořena za 0.045 sekund, 22 dotazů.