Jak ovládat screensaver u panelu ID-31?
(1/1)
-LK-:
Operátorský panel ID-31.
Pomocí WebMakeru se mi daří rozběhat řadu věcí, které jsem chtěl. Stále však nemohu přijít na to, jak softwarově ovládat screensaver.
Potřeboval bych displej v určitou hodinu probudit, vypnout screensaver a zhruba za 30 minut screensaver opět zapnout na 5 minut.
Luboš Urban:
Screensaver softwarově ovládat nelze. Probudit panel je možné vyvoláním alarmové obrazovky a pak ho lze periodickým vyvoláváním alarmové obrazovky udržovat rozsvícený. Příznak alarmu se dá nastavit na jeden cyklus, to by mělo na probuzení panelu stačit. Musí být ale vytvořena alarmová obrazovka, přiřazená k tomu alarmovému příznaku a při vyvolání alarmu se tato obrazovka načítá a překryje tu výchozí. Při odkvitování alarmu nebo resetování příznaku se předchozí obrazovka vrátí, ale nějaké probliknutí asi bude patrné. Netestoval jsem to, jak to bude vypadat a nakolik to bude vadit tedy nevím.
Navigace
[0] Index zpráv