Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
Novinky:               PROSÍME VŠECHNY UŽIVATELE, PŘED POUŽITÍM DISKUSÍ ČTĚTE MÍSTNÍ PRAVIDLA! ZDE ...!


+  Diskuse Elektrika.cz
|-+  VEŘEJNÁ ZÓNA
| |-+  Témata ještě nezařazená do příslušných rubrik
| | |-+  Jak se ti pracuje s novým responsivním e-shopem Schrack?
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: [1] Dolů Poslední příspěvky Tisk

Upozornění!
Odpovědi na témata nejsou právně závazné!
Na elektrickém zařízení smí pracovat pouze osoba s příslušnou kvalifikací dle nařízení vlády 194/2022 Sb. Podrobnosti zde!

Autor Téma: Jak se ti pracuje s novým responsivním e-shopem Schrack?  (Přečteno 5721 krát)
Miroslav Minařík
"Nejvyšším úkolem není teoretické poznání, nýbrž praktické umění žít!" Sokrates
*
Offline Offline



Odborná publicistika v instalační elektrotechnice.


WWW
« kdy: 20.11.2017, 10:02 »

SCHRACK Technik přichází s responsivním webem svého e-shopu!
    Aniž si to někdo připouští, blíží se souboj elektronického obchodování i na poli instalační elektrotechnik y. Nemít u elektronického obchodu responsivní, obrazovce zařízení přizpůsobiteln ý design, bude pro internetového obchodníka brzy konec. Ale pozor! Provozovatel e-shopu responzivní web mít může, ale bez správného obsahu dopadne také neúspěšně. Tak jak tedy? Jaký je ten správný recept na rozmístění nákupních a informačních nástrojů, aby to k něčemu bylo?
    Zdroj: zde...


   


    Jak byste reagovali na tuto související otázku vy?
   
Jak se ti pracuje s novým responsivním e-shopem Schrack?
   
Pravidla diskusí   Nahlásit moderátorovi   Stěžovat si na moderátora   Zaznamenáno

S Elektrikou.cz už čtvrt století! notone
Miroslav Revús
RTEZ E1 A, B
*
Offline Offline




« Odpověď #1 kdy: 20.11.2017, 12:59 »

Nie je mi úplne jasné delenie výrobkov do skupín.
Konkrétne som tam hľadal hlavný vypínač - paketový a nevedel som ho jednoducho nájsť medzi hlavnými vypínačmi v kategórii "prístroje a komponenty". Je totiž vložený v kategórii "ovládacie a meracie prístroje",  čo je troch mätúce.
Pravidla diskusí   Nahlásit moderátorovi   Stěžovat si na moderátora   Zaznamenáno

You don´t have to be old to be wise. (Judas Priest)
But I am :-)
Vít Rotrekl
*
Offline Offline



« Odpověď #2 kdy: 20.11.2017, 21:41 »

Já jsem tak strašlivá konzerva, že jsem se zděsil co to s tím starým e-shopem udělali... Nemohl jsem nic pořádně najít Smutek
Ale třeba si časem zvyknu.
Pravidla diskusí   Nahlásit moderátorovi   Stěžovat si na moderátora   Zaznamenáno

Mírně pokročilý RT Úsměv
Miroslav Revús
RTEZ E1 A, B
*
Offline Offline




« Odpověď #3 kdy: 21.11.2017, 10:54 »

Nemohl jsem nic pořádně najít Smutek
Ale třeba si časem zvyknu.

Ja to mám rovnako. Úsměv
Pravidla diskusí   Nahlásit moderátorovi   Stěžovat si na moderátora   Zaznamenáno

You don´t have to be old to be wise. (Judas Priest)
But I am :-)
Radek Červený
Žij a nechej žít
*
Offline Offline




WWW
« Odpověď #4 kdy: 21.11.2017, 18:09 »

Hodně věcí je o zvyku. Je pravdou, že dřívější pevná horní lišta s nabídkou kategorií byla přehlednější než nové rozklikávací menu, které se opět schová.
Grafiku nehodnotím, to je věc zvyku.
Ale co mě vyloženě dere, je nějaká spodní lišta se zbožím, co koupili ostatní. Upřímně, je mě úplně u "zadních vrátek",  co koupil Franta Opršálek z Horní Dolní. V tomto místě bych raději viděl automaticky generované příslušenství k zobrazenému produktu. Příklad, zobrazím si hlavní vypínač MC1 a dole musí vyjet otočná páčka, prodlužovací hřídel, pomocný kontakt, třmenové svorky....
Toto chybělo i na starém e-shopu a je škoda, pokud někdo investoval energii do předělání webu, že opět vyrobil takový paskvil. Bohužel Schrack není jediný, co takový paskvil na e-shopu provozují, takže nejsou jediní.
Pravidla diskusí   Nahlásit moderátorovi   Stěžovat si na moderátora   Zaznamenáno

Slušnost je kouzelný nástroj, který otevřel mnohem více dveří než jakýkoliv doposud vynalezený klíč.
www.elektrikab rno.cz
info@elektrikabrno.cz
Miroslav Minařík
"Nejvyšším úkolem není teoretické poznání, nýbrž praktické umění žít!" Sokrates
*
Offline Offline



Odborná publicistika v instalační elektrotechnice.


WWW
« Odpověď #5 kdy: 21.11.2017, 18:54 »

Ale co mě vyloženě dere, je nějaká spodní lišta se zbožím, co koupili ostatní. Upřímně, je mě úplně u "zadních vrátek",  co koupil Franta Opršálek z Horní Dolní. V tomto místě bych raději viděl automaticky generované příslušenství k zobrazenému produktu. Příklad, zobrazím si hlavní vypínač MC1 a dole musí vyjet otočná páčka, prodlužovací hřídel, pomocný kontakt, třmenové svorky....
Souhlas! To se asi někdo zasnil a zamrzl ve formátu B2C. Přesně co popisuješ bych očekával také. Ovšem každá nová verze se ladí a hledá to pravé "ořechové". Skoro bych řekl, že o tom sám něco málo tuším ...
 angel
Pravidla diskusí   Nahlásit moderátorovi   Stěžovat si na moderátora   Zaznamenáno

S Elektrikou.cz už čtvrt století! notone
Stran: [1] Nahoru Poslední příspěvky Tisk 
« předchozí další »
SLEDUJTE PODOBNÁ TÉMATA ZDE!

Příbuzné diskuse a články z Kutil.elektrika.cz

Aktuální slova (1)



Poháněno MySQL Poháněno PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006, Simple Machines Validní XHTML 1.0! Validní CSS!
+420 910 100 100
Stránka vytvořena za 0.049 sekund, 22 dotazů.