Je šňůra k 3f míchačce se zásuvkou 32A a vidlicí do sítě 16A v pořádku?
František Šohajda:
Citace
Jinak s "adaptéry" 16A/32A jsem se setkal, to je v pořádku, ale 32A/16A mě překvapilo, neb jsem měl za to, že pokud něco vyžaduje silnější jištění, dávat to na slabší není úplně optimální. Proto jsem se ptal Úsměv
U RD máte stejně max 25A (20A) tak 32A zásuvka není potřeba řešit !
(Běžný RD)
Něco jiného v podniku.....
Důležité pro bezpečnost je zejména proudová zatížitelnost vidlice, kabelu, jeho délka popř. jeho uložení....... (dance)
Ve zdravotnictví máme z dřívějších dob zásuvky 230V 16A a jsou jištěny max 6A jističi....
Navigace
[0] Index zpráv
[*] Předchozí strana