Jak v bytě vyměnit jistič typu B za typ D?

<< < (2/4) > >>

František Šohajda:
A proč zrovna D?
Proč ne C ? Co máte za spotřebič? Jistič D se dává třeba na staré trafosvářečky a pod? :(
Nové už to nepotřebují... ...

Vít Rotrekl:
Tipnul bych si ze na tom hadraku bude navesenejch milion zdroju LED, nebo jeden velkej...
Jak napsali kolegove vyse, zmerit impedanci, a kdyz vyjde, tak by to vymenit slo, ale ja bych do toho spise nesel.

Jirka Š. Svejkovský:
Citace: Václav Kalina DC  16.06.2016, 18:30

Ono taky záleží, co je před tou 10tkou. Pokud je tam 16/B, tak se problém s vypadáváním nejspíš přenese na ní  :-[


To je vlastně fakt, přestane vám padat 10A/B a začne vám padat 25A/B před elektroměrem. To si moc nepomůžete.

Oliver Mička:
IS 40/1 je modularný vypínač do 40A 1 pólový
B10/1 je len istič s charakteristik u B= 3-5x In (30-50A špičkový prúd) .
Prečo práve D charakteristik u ?
Aký máte istič pred týmto vypínačom? Obyč starú IJV/ITM 15A ?
Do takých bavlnou-opletených vodičov by som sa neodvážil nič viac ako C10/1 (5-10x In)
aj dať. :-[

Fuk Tomáš:
Citace: Jirka Š. Svejkovský  16.06.2016, 23:00

To je vlastně fakt, přestane vám padat 10A/B a začne vám padat 25A/B před elektroměrem. To si moc nepomůžete.

Jak to, že ne? Naběhá se a ušetří za fitko.

Navigace

[0] Index zpráv

[#] Další strana

[*] Předchozí strana