Mohu dát tři jednofázové jističe 25A na třífázový jistič 3x16A?

<< < (2/3) > >>

Lukáš Rotrekl:
Pokud za tím jističem je ještě něco 3F NE.
Pokud za tím jističem jsou jen 1F obvody bude pravděpodobně možné to provést rozdělením těch obvodů na tři jednotlivé chrániče, ale není to práce pro laika.

Jiří Schwarz:
Tak to vám může fungovat pro jednofázové okruhy, pokud si tam neuděláte nějaký zmatek s N vodiči za chrániči, to je celkem běžná věc, že se dávají jednofázové (dvoupólové) chrániče.
Dokonce je to lepší než jeden "centrální" chránič
Ale rozhodně to nezkoušejte na 3f rozvod, to "nerozchodíte"...

Roger:
a vite ze ty Ficka (chranice) mohou zrat 3 az 10 Wattu? 24x7x365 dni v roce... urcite bych je neosazoval JEN PROTO, ze vam nekde zbyly!! :-)

Miroš Jan:
Citace: Josef Podrabský  05.06.2016, 11:15

Mám rozvaděč na chatě je tam 380v
Chtěl bych tam dát proudový chránič
Doma mám tři jedno fazovy chrániče navíc
Jde mi o to jestly mohu zapojit tři ochrany jedno
Fazove za tři fazovy jistič

Jak je stará ta elektroinstala ce?
Použít tři FI, na jeden 3 F okruh nelze. :)

Josef Podrabský:

Jedná se jen o jednu Zásuvku venkovní 400v
Mám kvůli tomu koupit tři fazovou ochranu?  
Jináč mám ostatní zásuvky chráněné

Navigace

[0] Index zpráv

[#] Další strana

[*] Předchozí strana