Ako na revíziu elektrocentrál?

(1/1)

Franta12345:
Viz http://diskuse.elektrika.cz/index.php/topic,31897.0.html











Ako postupovať a čo merať na elektrocentrál ach, ktoré sú bežne v predaji / 2 -4 kW/?
Je potrebné, aby mali východiskové revízie a dokumentáciu k pravidelnej revízii? To isté na zvárací soustrojí VD 321, WD 320.

Navigace

[0] Index zpráv