Světlo bliká při vypnutém vypínači ?

(1/1)

Leo00:
http://diskuse.elektrika.cz/index.php?action=keywords_kutil;sa=browse;name=poruchy%20osv%C4%9Btlen%C3%AD

Mám na WC v podhledu LED bodovku (230V) trafo je asi přímo v těle bodového LED světla. Občas (ale docela často) světlo bliká jako stroboskop při vypnutém vypínači proměřeno a voltmetrem  naměřeno - 20V, prošel jsem zapojení a nic podezřelého na první pohled jsem nenašel. Čím to může být?

Navigace

[0] Index zpráv