Proč svítidla Ecolite Ganys osazené lineární trubicí A s EP poblikávají?
Mirek Čech:
V kuchyni mám použity svítidla Ecolite Ganys osazené lineární trubicí s elektronickým předřadníkem.
Včera večer jsem si všiml že světla jakoby měly snahu nastartovat ale jen z lehka.
Nikdy jsem si toho nevšiml až včera.
Svítidla jsou dvě napájeny z jedné fáze a tak jak mají být tj všemi 3mi vodiči.
Setkal se s tím už někdo?
A nezdá se mi že by byly načnuté obě světla najednou.
Vít Rotrekl:
Není ve vypínači pro ty světla doutnavka?
Mirek Čech:
Ne e každý kousek má svůj kolébkový vypínač přímo na svítidle
Vít Rotrekl:
Mozna je to blbost, ale nemohlo by to delat, ze ten spinac zapina vodic N? Faze by sla do predradniku porad a pres neco by se predradnik nabijel, a zkusil pak zapalit oblouk v trubici...
Mirek Čech:
Citace: Vít Rotrekl 26.05.2016, 21:47
Mozna je to blbost, ale nemohlo by to delat, ze ten spinac zapina vodic N? Faze by sla do predradniku porad a pres neco by se predradnik nabijel, a zkusil pak zapalit oblouk v trubici...
Taky mě to napadlo dneska to prověřím je to možné
Navigace
[0] Index zpráv
[#] Další strana