Mohu elektrikáři věřit, že dodrží požadované připojovací podmínky?

<< < (2/4) > >>

František Šohajda:
Auto dáváte do servisu kterému nevěříte??
Stejné jako u elektrikářů... (dance)

Revize nic neznamená, schopný rozvoďák si při připojení vše ještě zkontroluje !
I když bude revize a zjistí něco, neosadí elektroměr a jde pryč bez zardění! ;D
Alespoň u E ONu!

Roger:
Ano, vzdy do prvniho pruseru... Ktery auto servis vam automaticky vystavuje zakazkovy list a prebira vozidlo... Z tech mensich a osvc prakticky skoro nikdo a kdyz po nich chcete papir, jeste se urazi

Ludvík Kubík:
Citace: František Šohajda  22.05.2016, 18:31

Revize nic neznamená, schopný rozvoďák si při připojení vše ještě zkontroluje !

Tohle snad nemyslíte vážně, revize nic neznamená?

Ludvík Kubík:
Citace: MartinSvantner  20.05.2016, 15:07

Je normalni chtit po elektrikari aby vzal na sebe zodpovednost za dodrzeni pripojovacich podminek?

Nejenom normální, ale naprosto zásadní!

Jaroslav Molák:
Jako zákazník bych při vašich pochybnostech postupoval tak, že platba za zhotovené dílo bude realizovaná po zprovoznění. Tečka. Toto řešení je bez rizika zákazníka a problémy  obou.
Nedivím se, že žádáte radu, protože v obchodních vztazích, ne vždy jsou tyto vztahy korektní.
I já jako profesionál mohu  přisvědčit, že mnoho rádoby "odborníků" nezná přpojovací podmínky energetiiky a potom zůstane Černý Petr u vás.

Navigace

[0] Index zpráv

[#] Další strana

[*] Předchozí strana