Mohu elektrikáři věřit, že dodrží požadované připojovací podmínky?
František Šohajda:
Auto dáváte do servisu kterému nevěříte??
Stejné jako u elektrikářů... (dance)
Revize nic neznamená, schopný rozvoďák si při připojení vše ještě zkontroluje !
I když bude revize a zjistí něco, neosadí elektroměr a jde pryč bez zardění! ;D
Alespoň u E ONu!
Roger:
Ano, vzdy do prvniho pruseru... Ktery auto servis vam automaticky vystavuje zakazkovy list a prebira vozidlo... Z tech mensich a osvc prakticky skoro nikdo a kdyz po nich chcete papir, jeste se urazi
Ludvík Kubík:
Citace: František Šohajda 22.05.2016, 18:31
Revize nic neznamená, schopný rozvoďák si při připojení vše ještě zkontroluje !
Tohle snad nemyslíte vážně, revize nic neznamená?
Ludvík Kubík:
Citace: MartinSvantner 20.05.2016, 15:07
Je normalni chtit po elektrikari aby vzal na sebe zodpovednost za dodrzeni pripojovacich podminek?
Nejenom normální, ale naprosto zásadní!
Jaroslav Molák:
Jako zákazník bych při vašich pochybnostech postupoval tak, že platba za zhotovené dílo bude realizovaná po zprovoznění. Tečka. Toto řešení je bez rizika zákazníka a problémy obou.
Nedivím se, že žádáte radu, protože v obchodních vztazích, ne vždy jsou tyto vztahy korektní.
I já jako profesionál mohu přisvědčit, že mnoho rádoby "odborníků" nezná přpojovací podmínky energetiiky a potom zůstane Černý Petr u vás.
Navigace
[0] Index zpráv
[#] Další strana
[*] Předchozí strana