Jak nejlépe rozdělit jištění v kuchyni?

<< < (2/6) > >>

David Hruda:
viz příloha: ČSN 33 2130 ed.2 čl. 7.7.5
Mít 4 moduly pro plně elektrifikovan ou kuchyň s výhledem do budoucnosti- nesmysl. Rozvodnice 12M- totéž. Jednomodulový proudový chránič s nadproudovou ochranou Bonega- bez komentáře...

Patrik Mlynar:
S tym oteplenim ma to zaujalo, snad je horny limit sposobeny isticom pred elektromerom 25A, neda sa to ratat ako keby vsetkym isticmi tiekol ich maximalny prud.

ACEOF ACES:
Citace: Jan Alin  15.05.2016, 22:01

... Jen se obávám, že s tímto přívodem se o komfortu dá mluvit jen stěží, zvláště okolo svátků kdy se peče vaří a navštěvuje o sto šest.

Podle mého názoru, umožňuje jednofázový jistič 25A ustálený odběr asi 8,5kVA po dobu 5ti minut až jedné hodiny než vypne.

Václav Třetí:
A kolikrát to vydrží?

Zdeněk Friedrich:
Citace: Jan Alin  15.05.2016, 22:01

Opravdu nevyjde i když tazatel píše že přívod je 1f 25A?


Rozvaděče nedělám, ale když si to namodeluju, tak při soudobosti >0,75 je to na hraně i za. Myslím, že určitá rezerva je vždy dobrá, nehledě na všechny ostatní připomínky k navrženému řešení, které tady kolegové uvedli.

Navigace

[0] Index zpráv

[#] Další strana

[*] Předchozí strana