Čím nahratit toto rozbité tlačítko?

(1/2) > >>

dejvide30:
Potřeboval bych poradit. Tchýni se rozbil spínač z nářezáku viz.foto. Nevíte o nějaké plug and play náhradě nebo je lepší to předělat na nějaký dostupnější?

Výrobce asi Benlee: http://www.gzbenlee.com/eng/products.asp?topclassid=1&categoryid=3&sortsid=10

foto:


Vít Rotrekl:
Pokud to neni nejaka specialka, ale jen obycejny START-STOP, tak to bude mit, nebo neco obdobneho, v nabidce Eaton. Schneider electric (drive Telemechaniq, nebo tak nejak se to jmenovalo).

Martin Kurka:
Schneider - Harmony XB5AW73731M5 - signálka na 230V
Plus krytka ZBA710.

Nebo v dražším kovovém rámečku XB4BL73415 - signálka 24V.

Pavel Král Gargula:
Co třeba tlačítko START/STOP od Schracku ?
http://.../eshop/prvky-ovladaci-hlavni-a-ovladaci-vypinace/ovladaci-a-signalizacni-pristroje-pro-radovou-montaz/tlacitko-zelena-cervena-start-stop-mm216702.html

MrPeter:
Další varianta by mohla být toto: http://eshop.technoline.cz/482-dvoutlacitkove

Samozřejmě podobné "dvoutlačítka" vyrábí i Siemens. Ale hledání u Símense není zrovna user-friendly  ?? Bude to začínat na 3SB3100-  ;D

Navigace

[0] Index zpráv

[#] Další strana