Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
Novinky:               PROSÍME VŠECHNY UŽIVATELE, PŘED POUŽITÍM DISKUSÍ ČTĚTE MÍSTNÍ PRAVIDLA! ZDE ...!


+  Diskuse Elektrika.cz
|-+  Pracovní zóna
| |-+  -B- 30 denní zóna dostupných diskusí
| | |-+  Líbí se vám výstavy ve vítkovickém Gongu nebo byla Černá louka lepší?
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: [1] Dolů Poslední příspěvky Tisk

Upozornění!
Odpovědi na témata nejsou právně závazné!
Na elektrickém zařízení smí pracovat pouze osoba s příslušnou kvalifikací dle nařízení vlády 194/2022 Sb. Podrobnosti zde!

Autor Téma: Líbí se vám výstavy ve vítkovickém Gongu nebo byla Černá louka lepší?  (Přečteno 5142 krát)
Tým portálu Elektrika
Redaktoři portálu právě konající službu
*
Offline Offline




WWW
« kdy: 25.11.2013, 10:02 »

Elfetext Fest v Dolních Vítkovicích podruhé!
Elfetext Fest v Dolních Vítkovicích podruhé! Ostravský region vítal elektrotechnik y v prostředí pecí, již podruhé. Velkoobchod Elfetex s veletržní správou Omnis uskutečnily další událost pro místní elektrotechnik y. V letošním roce se výstava konala opět v Gongu, ovšem o patro výš. Velkou výhodou jsou okolní parkovací místa, kam se vejdou všechny vozy návštěvníků i vystavovatelů. Technické zázemí Gongu je připraveno pro rychlé střídání akcí, proto přípravy proběhly bez problémů.
Zdroj: zde...





Jak byste reagovali na tuto související otázku vy?
Líbí se vám výstavy ve vítkovickém Gongu nebo byla Černá louka lepší?
Zaznamenáno
Josef Dolejšek
*
Offline Offline



Důchodce, ale stále ještě příležitostný projektant


« Odpověď #1 kdy: 25.11.2013, 15:32 »

Navštívil jsem letošní výstavu Elfetex Fest v Gongu a považuji to za přehlídku ztraceného času. Těch vystavovatelů tam bylo snad ještě méně než loni a to už je co říct.
Já samozřejmě vím, že regionální výstavu nemohu srovnávat např. s Ampérem, ale přece jen dřívější akce na výstavišti Černá louka byly komplexnější, s větším počtem vystavovatelů.
Zaznamenáno
Václav Třetí
*
Offline Offline



« Odpověď #2 kdy: 26.11.2013, 11:18 »

Ani jsem o tom tady nechtěl moc psát, nechtělo se mi zakládat nové vlákno jen o pražském Elektronu, ale nakonec napíši pár postřehů sem, když už vznikla debata na téma výstav a veletrhů.

 Konal se v minulém týdnu a já jsem navštívil ve čtvrtek ráno, tedy poslední den. Mylně jsem se domníval, že se po loňkém propadáku, kdy se konal na jaře v těsném závěsu za Amperem, situace zlepší. No bohužel jsem se nedočkal, vystavovatelů v pěti oborech bylo tak málo, že haly byly v provozu snad jen tři a byly poloprázdné, uspořádání stánků mi připadalo dost chaotické, jedna hala byla sice otevřená, jenže bez jakýchkoliv aktivit vystavovatelů, takže nás tam pár zabloudilo zbytečně.

Návštěvníků bylo sice relativně na poslední den dost, ovšem ve velkém procentu středoškolská mládež. Reakce, které jsem zaznamenal nejen od studentů, ale i od starších návštěvníků byly dost negativní, vesměs ve stylu, že je to ostuda nazývat toto nic veletrhem a chtít za to vstupné. Nepotkal jsem tam nikoho ze svých známých kolegů, ani nikoho z Elektriky.cz, ani nikoho z mých známých z firem, jejichž jsem zákazníkem a kteří tam v minulých létech vystavovali, proběhl jsem celou výstavní plochu za 50 pozor minut a šel jsem pryč.

Celkové resumé: první ročník byl ještě použitelný, dále se to již jen zhoršuje, jak to bude vypadat v příštím roce, to si již netroufám ani odhadnout. Konat by se sice měl  v září 2014, ovšem nejsem si jist, že pořadatel bude ještě existovat. Nevím jak úspěšné jsou jiné akce pořádané PVA, ale na této akci museli nejspíš prodělat. Když jsem byl na odchodu, tak jsem si říkal, že už tam nikdy nepůjdu, ale teď si říkám, že pokud se mi zase dostane do ruky volná vstupenka, tak že se tam půjdu podívat s poznámkovým blokem a udělám plnohonotnou reportáž pro tyto stránky.
Zaznamenáno

Václav 3

Stejně jako u kol. Jiřího Schwarze jsou příspěvky psané kurzivou myšleny ironicky.

Řidič tvrdej život má... ,  stejně tak vesnickej elektrikář
Stran: [1] Nahoru Poslední příspěvky Tisk 
« předchozí další »
SLEDUJTE PODOBNÁ TÉMATA ZDE!

Příbuzné diskuse a články z Kutil.elektrika.cz

Aktuální slova (4)



Poháněno MySQL Poháněno PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006, Simple Machines Validní XHTML 1.0! Validní CSS!
+420 910 100 100
Stránka vytvořena za 0.093 sekund, 25 dotazů.