Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
Novinky:               PROSÍME VŠECHNY UŽIVATELE, PŘED POUŽITÍM DISKUSÍ ČTĚTE MÍSTNÍ PRAVIDLA! ZDE ...!


+  Diskuse Elektrika.cz
|-+  Pracovní zóna
| |-+  -B- 30 denní zóna dostupných diskusí
| | |-+  Že by konečně ČOIka objevila v Energy Saver Pro Ameriku?
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: [1] Dolů Poslední příspěvky Tisk

Upozornění!
Odpovědi na témata nejsou právně závazné!
Na elektrickém zařízení smí pracovat pouze osoba s příslušnou kvalifikací dle nařízení vlády 194/2022 Sb. Podrobnosti zde!

Autor Téma: Že by konečně ČOIka objevila v Energy Saver Pro Ameriku?  (Přečteno 5179 krát)
Radek Červený
Žij a nechej žít
*
Offline Offline




WWW
« kdy: 20.11.2013, 23:01 »

Tak jsem se musel smát. Samozřejmě obchod s lidskou blbostí. Ale proč ne, když je někdo tak bohatý  tanecek

Jenom se usmívám nad tím, že už si toho všimla i ČOIka. Sice jedna vlaštovka jaro nedělá, zítra se to samé zařízení ChuangChei bude prodávat pod značkou ChuangChuj a život běží dál.

* ČOI.pdf (643.7 KB - staženo 426 krát.)
Zaznamenáno

Slušnost je kouzelný nástroj, který otevřel mnohem více dveří než jakýkoliv doposud vynalezený klíč.
www.elektrikab rno.cz
info@elektrikabrno.cz
Miroslav Minařík
"Nejvyšším úkolem není teoretické poznání, nýbrž praktické umění žít!" Sokrates
*
Offline Offline



Odborná publicistika v instalační elektrotechnice.


WWW
« Odpověď #1 kdy: 21.11.2013, 07:52 »

Tak jsem se musel smát. Samozřejmě obchod s lidskou blbostí. Ale proč ne, když je někdo tak bohatý  tanecek

Jenom se usmívám nad tím, že už si toho všimla i ČOIka. Sice jedna vlaštovka jaro nedělá, zítra se to samé zařízení ChuangChei bude prodávat pod značkou ChuangChuj a život běží dál.

Pokud si vzpomínám, tak ČOI byla vždy zpomalená jako šnek.
Ale myslím si, že je tento úřad zahlcen požadavky.
Pokud přihlédneme k tomu, že ČOI je pouze porovnávač dokladů, nikoliv tedy zkušební ústav, nemůžeme se tomu divit.

Ovše pokud někdo uvede, že ČOI ODHALILA, pak je to opravdu úsměvný.
Viděli jste úředníka sedícího u okna, vyhlížejícího příchozí udání, jak něco odhaluje?
Zaznamenáno

Elektrika NENÍ časopis!  
Jan Alin
*
Offline Offline



« Odpověď #2 kdy: 21.11.2013, 18:35 »

Mě tam překvapuje hlavně toto:

Vůči prodejci těchto výrobků však nemůže Česká obchodní inspekce využít svých kontrolních a sankčních pravomocí, tj. zakázat jeho distribuci a prodávajícího za klamavé obchodní praktiky postihnout, neboť se jedná o zahraniční subjekt mimo EU, který v Česku nemá zastoupení. Z tohoto důvodu i vymahatelnost spotřebitelský ch práv může být problematická,“ informoval Rotbauer, podle něhož by si lidé tuto rizikovou investici měli dobře rozmyslet.

To znamená, že pokud jsem firma mimo EU, tak mohu klidně lhát a krást na území EU a jsem nepostihnuteln ý?? Kurňa to je kšeft.
Přeci pokud to má CE, tak v návodu uvádějí nepravdivé info, což je porušení předpisu který se na výrobek vztahuje a tak mají dostat pokutu a stažení z trhu, pokud CE není, tak taky pokutu a stažení z trhu. Nepoctivé prodejce bych veřejně koupal ve Vltavě, zjevně to mělo nějaký smysl.

Zaznamenáno
Daniel Hudzík
Neverifikovaný uživatel @6
******
Offline Offline




« Odpověď #3 kdy: 21.11.2013, 18:37 »

Jeden objavili, 999 podobnych zostava. Skoda debaty. Ja v tom pristroji nevidim nic zle. Kto chce, nech si ho kupi. Tak isto ako zazracne lampy, maste, kamene a neviem co.
Zaznamenáno

Byť blbcom nie je chyba, ale ostat nim áno.
František Šohajda
*
Offline Offline


RT E2-A


« Odpověď #4 kdy: 21.11.2013, 18:59 »

Já bych ani nevinil ČIKu a pod...
Když jsou lidi blbí a kupujou vše, dobře jim tak!! zle
AŤ si to koupí ,  když chtějí !Viz různé ZEPTERY a pod!

Horší je, když je špatné jídlo, chlast a pod.... Zlej
Zaznamenáno

RT -EZ   - elektroinstala ce domovní, specializace na zdravotnické rozvody... revize ve zdravotnictví ...už 40 let....
Jaroslav Hasala
OSVČ
*
Offline Offline


Znojmo (JM)


WWW
« Odpověď #5 kdy: 21.11.2013, 19:15 »

Když někdo věří tomu, "že výrobek ušetří až 75% energie",  tak si to asi částečně zaslouží ...  angel

Jako jediné pozitivum vnímám to, že výrobek zřejmě nebude nebezpečný.
Zaznamenáno

elektromontážn í firma, revizní technik E2/A
specializace : domovní a bytové instalace, průmyslové instalace, hromosvody.
tel. : 603 355 919
email : jarda@hasala.cz
Jan Alin
*
Offline Offline



« Odpověď #6 kdy: 21.11.2013, 19:24 »

Když někdo věří tomu, "že výrobek ušetří až 75% energie",  tak si to asi částečně zaslouží ...  angel

Jako jediné pozitivum vnímám to, že výrobek zřejmě nebude nebezpečný.

Mladí možná ano, ale co spousta důchodců které prostě ukecají a zahrnou spoustou řečí kterým nerozumí. Viděl jsem podobné prodejce v akci a bylo to dost jednostranné utkání ve prospěch prodejců. Nebezpečný výrobek nebude do doby, kdy vyschne kondík, nebo vzplane přehřátý odpor v obvodu zajišťujícím svícení LED, pak to může beztrestně vzplanout. Mě takhle vzplála USB nabíječka podobného původu a kdybych u toho nebyl, tak dnes bydlím jinde, nikdy bych nevěřil jak to může hezky fajrovat.
Zaznamenáno
Stran: [1] Nahoru Poslední příspěvky Tisk 
« předchozí další »
SLEDUJTE PODOBNÁ TÉMATA ZDE!

Příbuzné diskuse a články z Kutil.elektrika.cz

Aktuální slova (1)



Poháněno MySQL Poháněno PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006, Simple Machines Validní XHTML 1.0! Validní CSS!
+420 910 100 100
Stránka vytvořena za 0.028 sekund, 22 dotazů.