Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
Novinky:               PROSÍME VŠECHNY UŽIVATELE, PŘED POUŽITÍM DISKUSÍ ČTĚTE MÍSTNÍ PRAVIDLA! ZDE ...!


+  Diskuse Elektrika.cz
|-+  Pracovní zóna
| |-+  -B- 30 denní zóna dostupných diskusí
| | |-+  Jakou zvolit náhradu za miniaturní relé FEME ESH B 001 12/5?
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: [1] Dolů Poslední příspěvky Tisk

Upozornění!
Odpovědi na témata nejsou právně závazné!
Na elektrickém zařízení smí pracovat pouze osoba s příslušnou kvalifikací dle nařízení vlády 194/2022 Sb. Podrobnosti zde!

Autor Téma: Jakou zvolit náhradu za miniaturní relé FEME ESH B 001 12/5?  (Přečteno 2860 krát)
Petr26
« kdy: 15.04.2013, 12:43 »

Sháním náhradu za relé FEME ESH B 001 12/5, popřípadě originál. Zkoušel jsem googlit, ale našel jsem jen variantu 24V a ještě k tomu někde v Itálii.
Zaznamenáno
Fuk Tomáš
*
Offline Offline




« Odpověď #1 kdy: 15.04.2013, 14:04 »

V Praze v GME ho mají pod označením RELEESA12, RELEESA05.
Zaznamenáno

Když vím, rád poradím: fyzika, elektronika, IT, ale i obchod a právo. Když nevím, ptám se anebo držím ústa.

Jen ten, kdo něčemu stoprocentně rozumí, to dokáže vysvětlit tak, aby tomu nikdo jiný nerozuměl. (Murphy)
Jiří Schwarz
*
Offline Offline




« Odpověď #2 kdy: 15.04.2013, 14:09 »

GES Electronic Plzeň má spoustu zajímavých věcí...
GM Electronic také... (FEME vedou, ale nenašel jsem v tištěném katalogu přesně stejný typ)
Pokud je to do spotřební elektroniky, hodně se toho dá koupit u AME Hradec Králové
všechny výše jmenované společnosti mají slušně fungující zásilkovou službu

A podle jistých zkušeností bych se raději značce FEME vyhnul a zkusil nějakou náhradu, podstatně lepší zkušenosti mám se značkami Schrack nebo Finder.

edit - kolega Fuk ví všechno a je rychlejší
Zaznamenáno

Jako tvrdá Chodská palice nemám rád přísloví o tom, že moudřejší ustoupí. Když moudřejší ustoupí, hlupák si prosadí nesmysl!
Příspěvky psané kurzívou berte s velkou rezervou a nadhledem :-)
Jan Alin
*
Offline Offline



« Odpověď #3 kdy: 16.04.2013, 10:19 »

Dal jsem kolegovi typ na tyhle stránky ohledně relátka. Prý nemůže jako neregistrovaný odpovědět (když se odhlásím, tak také nemůžu přidat příspěvek),  tak mě požádal abych p.Fukovi poděkoval a zároveň se zeptal, jak to dokázal najít. Mě to strýček Google také neprozradil.  Úsměv
Zaznamenáno
Fuk Tomáš
*
Offline Offline




« Odpověď #4 kdy: 16.04.2013, 11:02 »

...zároveň se zeptal, jak to dokázal najít. Mě to strýček Google také neprozradil.  Úsměv
Jak prosté, milý Watsone.
1) zadal jsem Googlu celé uvedené typové označení - FEME ESH B 001 12/5 - nula bodov
2) tak jsem dotaz zkrátil - ESH B 001 a hned první odkaz byl na data sheet dotyčného relé prodávaného fou Carlo Gavazzi (která, zdá se, v r. 1987 spolkla FEME)
3) když už jsem měl rozměry a parametry, tak jsem nakoukl do webshopu GME, jestli neprodávají něco podobného - no a první nalezený ekvivalent měl na fotce nápis FEME  Smích
Zaznamenáno

Když vím, rád poradím: fyzika, elektronika, IT, ale i obchod a právo. Když nevím, ptám se anebo držím ústa.

Jen ten, kdo něčemu stoprocentně rozumí, to dokáže vysvětlit tak, aby tomu nikdo jiný nerozuměl. (Murphy)
Stran: [1] Nahoru Poslední příspěvky Tisk 
« předchozí další »

Příbuzné diskuse a články z Elektrika.cz

Příbuzné diskuse a články z Kutil.elektrika.cz



Poháněno MySQL Poháněno PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006, Simple Machines Validní XHTML 1.0! Validní CSS!
+420 910 100 100
Stránka vytvořena za 0.04 sekund, 22 dotazů.