Kdo vyhraje elektromobilní závod Tichá cesta Praha-Vrchlabí-Brno-Praha?
Miroslav Minařík:
Jakožto účastník závodu jsem se dostal k diskusi až nyní.
Peprné zážitky cestou z Prahy do brna přes Vrchlabí shrneme v živém vysílání.
Tudy to prostě nejde.
Miroslav Minařík:
Málem bych zapomněl se podělit o veselou historku z "natáčení"!
Ve Vrchlabí elektrikář omylem připojil jednofázové zásuvky pro nabíjení elektromobilu nikoliv L proti N, ale L1 proti L2.
Výsledkem byla "naštěstí pouze" vypálená elektronika přívodního kabelu.
Jaromír Marušinec právě nyní podrobuje mrtvé kusy pitvě.
Jan Alin:
U takového zařízení jako je elektromobil bych čekal ochranu před situací, kdy vzroste nabíjecí napětí nad přípustnou mez.
Už dlouho mě ale vrtá hlavou jiná věc. Co se stane když dojde k nehodě. Co provedou akumulátory když se na ně nahrne pod velkou silou to množství plechů. Je toto nějak řešeno?
Milan Hudec:
Jak může dojít k nehodě u prostředku který u nás jezdí asi tak často jako vzducholoď? jste moc velký pesimista, nicméně bych si tipl, že posádka uhoří, či budou jeji těla poleptány
Jan Alin:
Citace: Milan Hudec 07.10.2012, 19:16
Jak může dojít k nehodě u prostředku který u nás jezdí asi tak často jako vzducholoď? jste moc velký pesimista, nicméně bych si tipl, že posádka uhoří, či budou jeji těla poleptány
V okamžiku, kdy vyjede na silnici, je to jen otázka statistiky a pravděpodobnos t je stejná, jako u jakéhokoli jiného auta. Já se na to dívám optimisticky, předpokládám že to výrobce nějak řeší. :D
Navigace
[0] Index zpráv
[#] Další strana
[*] Předchozí strana