Kdo z vás bydlí v bytech s rozvody TN-C?

<< < (6/6)

David Holas:
Já si teď pořídil byt v panelovém domě, rozvody jsou v TN-C .
Rozhodl jsem se udělat rekonstrukci koupelny a kuchyně a to zapojit již v TN-S .

Dále jsem se rozhodl rozšířit i stávající rozvod o nějakou tu zásuvku do série ale nejsem si jist zda je to úplně košér, navíc zásuvkové okruhy jsou taženy 2x 1,5 a původně jištěný 16A. Zároveň se mě nechce rozsekat cely byt .
Nějaký návrh řešení ? ??

Citace: Hugo K.  23.07.2012, 14:09

Přečetl jsem si některé diskuse trochu do minulosti a zarazilo mne množství odpovědí typu "máte proudový chránič" apod.,  prakticky na jakoukoli otázku.
Někdy si myslím, že podobnou odpověď dostanu i na otázku: Jak správně nabrousit motyku na okopávání brambor?
Chtěl bych se zeptat diskutujících,zda jsou všichni tak pokrokoví a bydlí v bytech/domech s instalací TN-S a a proudovými chrániči na všem?
Nebo se mezi vámi najde ještě nějaký ten zoufalec, který obývá byt
s instalací TN-C?
Já se přiznám, že patřím mezi zoufalce.

Jan Yossarian:
Citace: David Holas  07.10.2020, 08:54

Já si teď pořídil byt v panelovém domě, rozvody jsou v TN-C .
Rozhodl jsem se udělat rekonstrukci koupelny a kuchyně a to zapojit již v TN-S .

Dále jsem se rozhodl rozšířit i stávající rozvod o nějakou tu zásuvku do série ale nejsem si jist zda je to úplně košér, navíc zásuvkové okruhy jsou taženy 2x 1,5 a původně jištěný 16A. Zároveň se mě nechce rozsekat cely byt .
Nějaký návrh řešení ? ?


Jste na fóru, kde se neradí jak co sbastlit a tak nejlelepší rada je si vybrat dobrého projektanta. Ten, to s vámi projde, probere, uvidí na vlastní oči a navrhne nejlepší řešení. Myslím, že se mnou bude souhlasit více diskutujících.

ACEOF ACES:
Citace: David Holas  07.10.2020, 08:54

...
Zároveň se mě nechce rozsekat cely byt .
Nějaký návrh řešení ? ?

Vyrábí se lišty různých barev a tvarů, které lze vést u podlahy, u stropu nebo v rozích/koutech, není potřeba rozsekat celý byt a nevypadá to špatně.

HAGER podpora:
Citace: David Holas  07.10.2020, 08:54

Nějaký návrh řešení ? ?



Moderátor: To je mimo téma.


















Zkuste se podívat na naše soklové lišty. Jde o velmi oblíbený sortiment s velmi snadnou montáží, vhodný třeba právě k rekonstrukcím panelákových bytů, nebo například Okálů.

https://www.hager.cz/ke-stazeni/software-a-konfiguratory/konfigurator-soklovych-list/98618.htm

Navigace

[0] Index zpráv

[*] Předchozí strana