Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
Novinky:               PROSÍME VŠECHNY UŽIVATELE, PŘED POUŽITÍM DISKUSÍ ČTĚTE MÍSTNÍ PRAVIDLA! ZDE ...!


+  Diskuse Elektrika.cz
|-+  Pracovní zóna
| |-+  -B- 30 denní zóna dostupných diskusí
| | |-+  Prvních 40 objednávek přes eshop získává ZDARMA AKU šroubovák Bosch
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: [1] Dolů Poslední příspěvky Tisk

Upozornění!
Odpovědi na témata nejsou právně závazné!
Na elektrickém zařízení smí pracovat pouze osoba s příslušnou kvalifikací dle nařízení vlády 194/2022 Sb. Podrobnosti zde!

Autor Téma: Prvních 40 objednávek přes eshop získává ZDARMA AKU šroubovák Bosch  (Přečteno 4113 krát)
Tým portálu Elektrika
Redaktoři portálu právě konající službu
*
Offline Offline




WWW
« kdy: 03.07.2012, 09:02 »

Prvních 40 objednávek přes eshop získává ZDARMA AKU šroubovák Bosch
Prvních 40 objednávek přes eshop získává ZDARMA AKU šroubovák Bosch! Při jednorázové objednávce přes e-shop SCHRACK, která bude nad 25 000 Kč získáváte automaticky nárok na vrtací AKU šroubovák Bosch v hodnotě 1300 Kč jako DÁREK. Podmínky akce jednorázová objednávka uskutečněná přes eshop nad ...
Zdroj: zde...





Co vás napadá v souvislosti s touto informací?
Prvních 40 objednávek přes eshop získává ZDARMA AKU šroubovák Bosch
Zaznamenáno
Milan Hudec
*
Offline Offline



« Odpověď #1 kdy: 03.07.2012, 20:03 »

Bonus 45kč z utracených 1000kč se mě jeví pro "rozjezdovou akci" málo, zvláště u TOP fy z oboru.
Někdy nic znamená mnohem více než málo.
Zaznamenáno
Jirka Š. Svejkovský
*
Offline Offline



Chomutov, projekty, revize E1A, E1B, E1-C5


WWW
« Odpověď #2 kdy: 03.07.2012, 20:16 »

Schracka často projektuju, především relata. Netuším ani za kolik už to bylo, určitě bych se vešel. Ale akku jsem si koupil od Dewaltu. Takže děkuji, už mám.
Zaznamenáno

Projektant (strojní zařízení/energetika/TZ budov),  revizní technik E1A, E1B, E1-C5
Jiří Schwarz
*
Offline Offline




« Odpověď #3 kdy: 03.07.2012, 21:48 »

Jak se dozvím jestli už akce neskončila, případně "o kolik lidí" jsem byl vzadu...?
I když relé Schrack řadím jednoznačně k těm nejlepším, asi tahle akce půjde mimo mě...
Zaznamenáno

Jako tvrdá Chodská palice nemám rád přísloví o tom, že moudřejší ustoupí. Když moudřejší ustoupí, hlupák si prosadí nesmysl!
Příspěvky psané kurzívou berte s velkou rezervou a nadhledem :-)
Lukáš Rotrekl
*
Offline Offline




« Odpověď #4 kdy: 03.07.2012, 21:51 »

Musíte objednávat někdy mezi 0.01 a 0.30 dne 9.7.2012  Úsměv
Zaznamenáno

Vysvětlit jde všechno, bohužel ne všem.....

Není mě jasné, jak je možné že spousta lidí, kteří umí psát, neumí číst.
Václav 3
« Odpověď #5 kdy: 04.07.2012, 08:55 »


Než usilovat o nějaký aku šroubovák (Bůh ví jaké bude kvality),  to mi bylo milejší, když jsem někdy na jaře dostal v elektroodbytu pečenou klobásku s chlebem a hořčicí.  A to jsem se trefil, aniž bych tušil, že se něco podobného koná. A byla výborná!


P.S. Dnes se systému daří, když jsem psal o vrtačce, dostal jsem kontrolní otázku, co se dělá s vrtačkou, teď jsem napsal o jídle a otázka je co se dělá na sporáku.  Úsměv
Zaznamenáno
Dušan Šnajdárek
*
Offline Offline



« Odpověď #6 kdy: 04.07.2012, 21:11 »

Pravda, dneska narazit na dobrou klobásu je složitější než narazit na dobrou akuvrtačku... Super!
Zaznamenáno
Vít Rotrekl
*
Offline Offline



« Odpověď #7 kdy: 04.07.2012, 21:39 »

Pravda, dneska narazit na dobrou klobásu je složitější než narazit na dobrou akuvrtačku... Super!

 Tož když jsme u těch klobás...mám v ledničce ještě jednu z daňčího (možná kančího) masa. Pochází z jedné příjemné hospůdky kousek od Náměště nad Oslavou. A když člověk pojede dál do Třebíče, tak na začátku Třebíče je taková futrbóda s výýýbornejma klobásama.
Zaznamenáno

Mírně pokročilý RT Úsměv
Milan Hudec
*
Offline Offline



« Odpověď #8 kdy: 04.07.2012, 21:42 »

Tož když jsme u těch klobás...mám v ledničce ještě jednu z daňčího (možná kančího) masa. Pochází z jedné příjemné hospůdky kousek od Náměště nad Oslavou. A když člověk pojede dál do Třebíče, tak na začátku Třebíče je taková futrbóda s výýýbornejma klobásama.
Znám, doporučuji si dát dančí rozpečenou na vinném listě - kam se hrabe akušr...
Zaznamenáno
Lukáš Rotrekl
*
Offline Offline




« Odpověď #9 kdy: 04.07.2012, 22:07 »

Já si od tama vozím kančí pro sebe a manželku a telecí pro děti. (Slintací smajlík tady není)
Zaznamenáno

Vysvětlit jde všechno, bohužel ne všem.....

Není mě jasné, jak je možné že spousta lidí, kteří umí psát, neumí číst.
Stran: [1] Nahoru Poslední příspěvky Tisk 
« předchozí další »

Příbuzné diskuse a články z Elektrika.cz

Příbuzné diskuse a články z Kutil.elektrika.cz



Poháněno MySQL Poháněno PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006, Simple Machines Validní XHTML 1.0! Validní CSS!
+420 910 100 100
Stránka vytvořena za 0.059 sekund, 22 dotazů.