Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
Novinky:               PROSÍME VŠECHNY UŽIVATELE, PŘED POUŽITÍM DISKUSÍ ČTĚTE MÍSTNÍ PRAVIDLA! ZDE ...!


+  Diskuse Elektrika.cz
|-+  Veřejnost, spotřebitelé, neodborníci, kutilové, laici
| |-+  Plánování, úvahy, vysvětlení, pochopení principu, rozhodování o tom, co si přeji, potřebuji, chci ...
| | |-+  Už jste slyšeli o prvním českém a elektrotechnickém sitcomu?
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: 1 [2] 3 Dolů Poslední příspěvky Tisk

Upozornění!
Odpovědi na témata nejsou právně závazné!
Na elektrickém zařízení smí pracovat pouze osoba s příslušnou kvalifikací dle nařízení vlády 194/2022 Sb. Podrobnosti zde!

Autor Téma: Už jste slyšeli o prvním českém a elektrotechnickém sitcomu?  (Přečteno 24556 krát)
Miroslav Minařík
"Nejvyšším úkolem není teoretické poznání, nýbrž praktické umění žít!" Sokrates
*
Offline Offline



Odborná publicistika v instalační elektrotechnice.


WWW
« Odpověď #18 kdy: 26.03.2012, 15:28 »

(Zde někdo nečetl pravidla! To musí někdo opravit a opozdí to zveřejnění!) všechny... tvůrci tuto diskusi samozřejmě sledují a za každý námět jsme rádi Mrknutí
Co kdybys Martine třeba něco prozradil co bude v dalším dílu?

Připomínám, že první díl vysíláme vždy v celou hodinu na http://elektrika.TV/live
Pravidla diskusí   Nahlásit moderátorovi   Stěžovat si na moderátora   Zaznamenáno

Elektrika NENÍ časopis!  
Martin Mišík
« Odpověď #19 kdy: 26.03.2012, 17:55 »

Juhu, Mirku, ale podstata seriálu je přeci v tom, že každý díl končí v napínavém okamžiku, tak aby se divák těšil... pokud bych prozradil, co přijde, už by to pro vás ztratilo to nejdůležitější ... napínavost, přítažlivost a tajemství... a už bychom to pak nemuseli točit, což stojí měsíc práce a mohl bych to tady všechno hezky napsat na fóru za dvě hoďky...  Mrknutí
Pravidla diskusí   Nahlásit moderátorovi   Stěžovat si na moderátora   Zaznamenáno
Miroslav Minařík
"Nejvyšším úkolem není teoretické poznání, nýbrž praktické umění žít!" Sokrates
*
Offline Offline



Odborná publicistika v instalační elektrotechnice.


WWW
« Odpověď #20 kdy: 26.03.2012, 18:01 »

Juhu, Mirku, ale podstata seriálu je přeci v tom, že každý díl končí v napínavém okamžiku, tak aby se divák těšil... pokud bych prozradil, co přijde, už by to pro vás ztratilo to nejdůležitější ... napínavost, přítažlivost a tajemství... a už bychom to pak nemuseli točit, což stojí měsíc práce a mohl bych to tady všechno hezky napsat na fóru za dvě hoďky...  Mrknutí

No já to vím kolik to dá hokny, ale mě se všichni ptají jako bych to věděl. Ale scenář píšeš ty. Apropo mám další zápletky!
Pravidla diskusí   Nahlásit moderátorovi   Stěžovat si na moderátora   Zaznamenáno

Elektrika NENÍ časopis!  
Martin Mišík
« Odpověď #21 kdy: 26.03.2012, 18:06 »

Úsměv tak to je hodně zajímavý. Jen víc, jen houšť... Škoda že jsem tohle dílko na Ampéru neviděl...
Bylo by možná dobré do budoucna udělat i nějaký klip typu "nerýpej se v elektrice..."
 poklona Palec vzhůru


Jako myslíte natočit nějaký krátký fórek typu... kterak se komik vrtal v rozvodní skříni? Přesněji v čem by se měl vrtat, aby vypadal jako neodborný blázen, který si troufá přespříliš? Dramaturgicky se dá vystavět na začátku týpek, co machruje před ženou a co nakonec skončí, jak zbitý pes... Mrknutí
Pravidla diskusí   Nahlásit moderátorovi   Stěžovat si na moderátora   Zaznamenáno
Martin Mišík
« Odpověď #22 kdy: 26.03.2012, 18:11 »

No já to vím kolik to dá hokny, ale mě se všichni ptají jako bych to věděl. Ale scenář píšeš ty. Apropo mám další zápletky!
Však to je dobře, ne? Pokud se lidé ptají, znamená to, že mají zájem a hovoří o tom. Zápletky? Rád si je vyslechnu  Kroutím očima By jsme v týdnu mohli jít na pívo?
Pravidla diskusí   Nahlásit moderátorovi   Stěžovat si na moderátora   Zaznamenáno
Martin Mišík
« Odpověď #23 kdy: 26.03.2012, 18:23 »

zajímavé, když se nad tím zamyslíš není to tak úplně k smíchu taková zpráva o stavu doby

Jsem velmi rád, že to tam vidíte...
Pravidla diskusí   Nahlásit moderátorovi   Stěžovat si na moderátora   Zaznamenáno
Miroslav Minařík
"Nejvyšším úkolem není teoretické poznání, nýbrž praktické umění žít!" Sokrates
*
Offline Offline



Odborná publicistika v instalační elektrotechnice.


WWW
« Odpověď #24 kdy: 26.03.2012, 18:23 »

Však to je dobře, ne? Pokud se lidé ptají, znamená to, že mají zájem a hovoří o tom. Zápletky? Rád si je vyslechnu  Kroutím očima By jsme v týdnu mohli jít na pívo?


Martine vytvoř si účet s loginem a heslem ať můžeš přidat svou fotku!
Na pivo můžeme jít, ale někam kde nebude tak nahuleno jak posledně.
Umí se třeba Tomáš třepat v rytmu 50Hz?
Měl bych pro něj několik námětů jak ztvárnit některé naše Hrobařovy příběhy!
Pro nás pobavení, pro spotřebitele varování.

Mě se líbilo jak Dolfi pochybuje o Ohmově zákonu :-)
Pravidla diskusí   Nahlásit moderátorovi   Stěžovat si na moderátora   Zaznamenáno

Elektrika NENÍ časopis!  
Pavel Horský
ČESKÝ ŽIVNOSTNÍK
*
Offline Offline



Podbořany - projekční a revizní činnost E2A, E2B


WWW
« Odpověď #25 kdy: 26.03.2012, 19:12 »

Jistě by se dala vsunout i scénka z našich Podbořanských chodníků. Pamatuješ Mirku na příběh s lampami uprostřed chodníků s fotkou mojí manželky jak vzala sloup hubou? Myslím, že kdyby se to dobře zahrálo, byl by to jeden z vtipných okamžiků. Námětů by bylo jistě hodně.  Mrknutí Smích
Pravidla diskusí   Nahlásit moderátorovi   Stěžovat si na moderátora   Zaznamenáno

Projekce vyhrazených el. zařízení v objektech tř. A + B
Bytová a občanská výstavba, průmysl, zdravotnictví
Návrhy a výpočty umělého osvětlení
Návrhy ochrany před bleskem a přepětím
Revizní technik E2A, E2B
http://www.severocech.cz/ mob. 721 141 602
email: horac@podborany.cz
Jirka Š. Svejkovský
*
Offline Offline



Chomutov, projekty, revize E1A, E1B, E1-C5


WWW
« Odpověď #26 kdy: 26.03.2012, 20:51 »

Otázka zní, kdo všechno může mluvit do scénáře, jaká je cílová skupina pro producenta, kam směřuje investor...

První díl se mi líbil, ale není z něj patrné nic. Teda kromě Mirkovo střelby do hromořad  Úsměv
Pravidla diskusí   Nahlásit moderátorovi   Stěžovat si na moderátora   Zaznamenáno

Projektant (strojní zařízení/energetika/TZ budov),  revizní technik E1A, E1B, E1-C5
Miroslav Minařík
"Nejvyšším úkolem není teoretické poznání, nýbrž praktické umění žít!" Sokrates
*
Offline Offline



Odborná publicistika v instalační elektrotechnice.


WWW
« Odpověď #27 kdy: 26.03.2012, 23:41 »

Otázka zní, kdo všechno může mluvit do scénáře, jaká je cílová skupina pro producenta, kam směřuje investor...

První díl se mi líbil, ale není z něj patrné nic. Teda kromě Mirkovo střelby do hromořad  Úsměv
Martin si do scénáře nenechá mluvit. Vyslechne příběhy a sestaví scénář. Možná proběhnou korekce, ale to bych tipoval na kolegu Steinbauera z FEKTu.
Sám mlhavě mohu tušit kterým směrem se to bude vyvíjet, ale neznám scénář. Měl bych jít na nějaké natáčení zaznamenat něco veselého.
Pokud budu moci.

První díl se mi líbil, ale není z něj patrné nic. Teda kromě Mirkovo střelby do hromořad  Úsměv

Z prvního dílu je toho řečeno mnohé a věř mi, že věta o 62 305 tam byla pouze jako věta vytržená z kontextu. Pouze proto, že je to letos diskutovaný dokument. Nic víc to významově neznamená.
Pravidla diskusí   Nahlásit moderátorovi   Stěžovat si na moderátora   Zaznamenáno

Elektrika NENÍ časopis!  
Martin Misik
Režisér seriálu Phoenix Contest
*
Offline Offline




« Odpověď #28 kdy: 27.03.2012, 15:45 »

Otázka zní, kdo všechno může mluvit do scénáře, jaká je cílová skupina pro producenta, kam směřuje investor...

První díl se mi líbil, ale není z něj patrné nic. Teda kromě Mirkovo střelby do hromořad  Úsměv

(Zde někdo nečetl pravidla! To musí někdo opravit a opozdí to zveřejnění!) nejprve ze všeho se sbírají náměty, podněty, tyto pak náš tým může zapracovat do scénáře, kde již pracujeme tak, aby jednotlivé záběry na sebe navazovaly... a aby to celé takzvaně "fungovalo". V této prvotní fázi námětu, jsou pro nás Vaše nápady, případné vtípky, tipy atd. velice přínosné. Kam tím vším směřujeme? Rádi bychom s tímto dílem nejprve oslovili elektrotechnik y a pak také širokou veřejnost, aby se o elektrotechnic e konečně na veřejnosti začalo hovořit...
Jinak seriál se tvoří tak, že máme již předrýsovány některé pevné body, které nám naznačují kudy by měly vézt jednotlivé dějové linie, víme kam kterou postavu musíme dostat, abychom mohli tvořit co nejzajímavější situace, každopádně však máme neustále volné ruce pro další nápady, kde je také dost velký prostor pro vás, aby jste mohli děj ovlivnit ;-)
Pravidla diskusí   Nahlásit moderátorovi   Stěžovat si na moderátora   Zaznamenáno
Jiří Mudra
*
Offline Offline



« Odpověď #29 kdy: 29.03.2012, 17:24 »

Jsem pro každou špatnost, těším se
Pravidla diskusí   Nahlásit moderátorovi   Stěžovat si na moderátora   Zaznamenáno

Elektrikář - údržbář §6, §8
Miroslav Minařík
"Nejvyšším úkolem není teoretické poznání, nýbrž praktické umění žít!" Sokrates
*
Offline Offline



Odborná publicistika v instalační elektrotechnice.


WWW
« Odpověď #30 kdy: 30.03.2012, 07:42 »

Depeše z První analogové kavárny ...


* prvni_analogova.jpg (140.44 KB, 600x725 - prohlédnuto 422 krát.)
Pravidla diskusí   Nahlásit moderátorovi   Stěžovat si na moderátora   Zaznamenáno

Elektrika NENÍ časopis!  
Petr Doležal
*
Offline Offline



emeritní projektant z Brna (prostě důchodce)


« Odpověď #31 kdy: 30.03.2012, 08:42 »

V TV seriálu "Třetí patro" elektrotechnik žádný, ale elektrikářů přehršel. Vojta dělá elektriku paní Mádlové, průserář Miky Kadlec blbě sádruje, Vaculík jako mistr Brázda a další.
Kdo si pamatuje?
Pravidla diskusí   Nahlásit moderátorovi   Stěžovat si na moderátora   Zaznamenáno

Na zdraví a abychom byli lidmi
to vám přeje celoživotní projektant nn, vn, někdy i vvn rozvodných zařízení
Miroslav Minařík
"Nejvyšším úkolem není teoretické poznání, nýbrž praktické umění žít!" Sokrates
*
Offline Offline



Odborná publicistika v instalační elektrotechnice.


WWW
« Odpověď #32 kdy: 05.04.2012, 21:55 »

Ze včerejšího pivního briefingu filmového štábu jsem zjistil několik fragmentu z budoucnosti.
Další díl má být až začátkem května.
Hledají se další protagonisté a sponzoři filmu.
Sitcom se opravdu staví za běhu. Je úžasné kolik šílených nápadů vznikne u piva a nakonec se jeden chytí!
V každém případě se těším na další část. Sám nevím jak to bude pokračovat přesně. To ví možná Martin s Markétkou.

První část naleznete v archívu zde ...
http://elektrika.tv/video/2012/phoenixcontest_dil1_v8_fullhd.mp4
Pravidla diskusí   Nahlásit moderátorovi   Stěžovat si na moderátora   Zaznamenáno

Elektrika NENÍ časopis!  
Milan Hudec
*
Offline Offline



« Odpověď #33 kdy: 07.04.2012, 19:22 »

V TV seriálu "Třetí patro" elektrotechnik žádný, ale elektrikářů přehršel. Vojta dělá elektriku paní Mádlové, průserář Miky Kadlec blbě sádruje, Vaculík jako mistr Brázda a další.
Kdo si pamatuje?
Jestli se dobře pamatuji, tak paní Mádlové, by dělal eletriku rád kde, kdo tanecek
Pravidla diskusí   Nahlásit moderátorovi   Stěžovat si na moderátora   Zaznamenáno
Miroslav Minařík
"Nejvyšším úkolem není teoretické poznání, nýbrž praktické umění žít!" Sokrates
*
Offline Offline



Odborná publicistika v instalační elektrotechnice.


WWW
« Odpověď #34 kdy: 14.03.2013, 08:01 »



Na dokončení dalších dílů nejsou peníze. Resp. nejsou sponzoři. Škoda. Čekám na pokračování.
Pravidla diskusí   Nahlásit moderátorovi   Stěžovat si na moderátora   Zaznamenáno

Elektrika NENÍ časopis!  
SMILEK
« Odpověď #35 kdy: 14.03.2013, 22:45 »

To tedy věru nejsi sám...  Mrknutí
Pravidla diskusí   Nahlásit moderátorovi   Stěžovat si na moderátora   Zaznamenáno
Stran: 1 [2] 3 Nahoru Poslední příspěvky Tisk 
« předchozí další »
SLEDUJTE PODOBNÁ TÉMATA ZDE!

Příbuzné diskuse a články z Kutil.elektrika.cz

Aktuální slova (1)



Poháněno MySQL Poháněno PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006, Simple Machines Validní XHTML 1.0! Validní CSS!
+420 910 100 100
Stránka vytvořena za 0.053 sekund, 22 dotazů.