Jakým novým domácím telefonem nahradit ten starý?

<< < (4/5) > >>

L.Stárek:
Dobrý den.
Mám domácí telefon, který by měl být podle obrázku 4FP 210 36, ale já mám na plastovém krytu 4FA 251 77 (papírový štítek není). Tento typ  nemohu nikde najít.
Je tam zapojení stejné?

Václav 3:
vámí zmíněné číslo je číslo výlisku z plastu (krytu telefonu),  z něj nevydedukujete typ telefonu.

Pokud není štítek (nálepka) čitelná nebo chybí vůbec, je třeba hledat náhradu podle funkce. Tzn. zda je použit bzučák, kolik je tlačítek, k čemu je použit přístroj (pouze spojení k domovním dveřím nebo také spojení mezi pokoji nebo byty).

Ve starších činžovních domech je nejčastěji použit typ 4FP110 36 (s klasickým bzučákem) nebo 4FP110 37 s elektronickým vyzváněním (troubí, píská)

jay:

Řeším zapojení. Nového domácího telefonu.

Původní byla tesla tuším že tato - DT 93 4FP 210 53 (dvě tlačítka a bzučák) při rekonstrukci bytu zničen a vyhozen.

Teď se mi do ruky dostal tento COMAX DP-SS - s el. vyzváněním.. Po hledání na internetu. Vyzkoušení různého zapojení. Telefon nefunguje. (dveře otvírám pouze spojením zeleného a oranžového drátu :))

Václav Třetí:
váš dotaz  je typu: "Mám červené auto a nejede mi" ,  takže těžko poradit.

JaroslavP:
.
Rozhodl jsem se doma z důvodu špatné funkce vyměnit telefon tesla 4fp 110 28.21 co by jste mi doporučili jako nahradu. Psal jsem přímo výrobci ale neodpověděl mi. Zapojení s 5 ti dráty.
Moc děkuji za pomoct.

Navigace

[0] Index zpráv

[#] Další strana

[*] Předchozí strana