Už jste slyšeli o akumulaci energie z blesku?
Peter Mužík:
A kolik dalších vylhaností bylo na Electronu v Praze?
To si ABF takto nakupoval vystavovatele?
No potěš Pán Bůh. Ještě že jsem tam nebyl. A to vypadalo jako seriozní veletrh.
Miroslav Minařík:
Citace: Václav 3 16.04.2011, 10:31
Nebo to má úplně jiný - politický - účel. Zviditelnit Slovensko ve světě. Odborníci na reklamu tvrdí, že i negativní reklama přináší dobré výsledky. Co na tom, že se prokáže, že to nejde, ale bude se o tom mluvit všude možně, pár lidiček se na to bude chtít podívat a stojatá voda se rozhýbe. Pak se nakonec nějaký XY omluví, že se vycházelo ze špatných předpokladů a jede se dál.
Na tom něco bude. Přesun AMPERu do Brna totiž rozbil i dosavadní výstavní schéma regionu východního Slovenska. V Bratislavě začínající ELEKTRO EXPO jako konkurent trenčínského ELOSYSu má těžkou pozici. Na AMPERu v Brně bylo ze Slovenska návštěvníků hodně.
Teď nespokojení v Trenčíně přemýšlí víc nad AMPERem v Brně, než nad ELEKTRO Expo v Blavě.
Ovšem zda je to upoutávka na Slovensko ... no nevím. Nutno podotknout, že jsme ve sféře B2B, tedy technici nikoliv spotřebitelé.
A trik alá "Český sen" se mezi námi techniky nepřechází bez povšimnutí.
Ale je pravda, že DIVA Produktion veřejně klamala argumenty. A to je na trestní oznámení. Kdo ho podá? ABF, návštěvníci? Nikdo.
Jan Alin:
Citace: Miroslav Minařík 16.04.2011, 11:30
Ale je pravda, že DIVA Produktion veřejně klamala argumenty. A to je na trestní oznámení. Kdo ho podá? ABF, návštěvníci? Nikdo.
Teoreticky by se měla bránit ABF, zjevně to poškozuje dobré jméno. Kdo by chtěl znovu navštívit akci na kterého ho obelhali nebo třeba i okradli?
V praxi to ovšem dopadne tak že nikdo. Tenhle trend obchodníků s deštěm způsobil že se takových akcí nezúčastňuji.
Jiří Buben:
Citace: Miroslav Minařík 16.04.2011, 10:04
Český SEN dostal dokonce i grant. Lidi byli nasraní to určitě, ale celá akce ukázala na ovladatelnost národa vyhlášenými slevami.
Ano, kde je nějaká sleva stojí čech, z prava, z leva. ;D
Rozmahel Vladimír:
Citace: Jan Alin 16.04.2011, 09:41
Pokud rozdávají letáky na kterých píšou že "Funkčnost byla prokázána v laboratorních podmínkách na Elektrotechnic kém ústavu Slovenské Akademie Věd"
Ono stačí naznačit a člověk si domyslí co chtějí. V tom je ten trik. Mohli někde na WC SAV na laptopu přehrát a odzkoušet prezentaci a věta rázem není lživá. Je pouze nepřesná. (dance)
Navigace
[0] Index zpráv
[#] Další strana
[*] Předchozí strana