S kým mám řešit provrtání kabelů za kuchyňskou linkou?

<< < (3/3)

midob:
Jako bych toho kuchyňáře viděl. Tupě zírající blbec argumentující, že něco není normální a to, co dělá on je víc než normálnější.
Takové hovádko ať zaplatí fakturu elektrikáři, který to odborně opraví.
Ale protože je dodavatel kuchyně určitě tupé hovado, zaplatite to sám!
 (dance)

Jan Franěk:
Citace: Zdenek Hejčl  05.01.2011, 00:16

Jako zákazník máte svoje práva a dodavatel svoje povinnosti. Náříká se na špatnou vymahatelnost práva je to pravda. Pokud budete mít právo na bezchybnou montáž a nevyužijete ji, pak můžeme v ČESKU  stále skučet a nic pro odstranění problémů nedělat.  (zle)
Vše je v lidech, ohleduplnosti a ODPOVĚDNOSTI ZA SVOJE KONÁNÍ.


Souhlas. Dokud budeme nad tím zavírat oči a raději si to uděláme sami, než by jme se dohadovali s blblou firmou, tak těch firem nebude stále méně, ale naopak. Jsme sami proti sobě.  Pak si tady můžeme nadávat a ti z blbých firem se nám budou zatím smát. Čím dál méně mě baví dělat hloupé stádo a otloukánka. Asi to bude věkem.  >:D

Marian Hanzalík:
Citace: Jan Franěk  05.01.2011, 20:41

Souhlas. Dokud budeme nad tím zavírat oči a raději si to uděláme sami, než by jme se dohadovali s blblou firmou, tak těch firem nebude stále méně, ale naopak. Jsme sami proti sobě.  Pak si tady můžeme nadávat a ti z blbých firem se nám budou zatím smát. Čím dál méně mě baví dělat hloupé stádo a otloukánka. Asi to bude věkem.  >:D



Máte pravdu. Akurat že sám to dat dokopy je často rýchlejšia a v konečnom dosledku lacnejšia cesta, než snaziť sa donútit spravit prácu poriadne človeka, ktorý to ani nevie. V našich zemepisných končinách sme akosi príliš ohladuplni k zmrdom. Sám s tým mám problém.

Jan Franěk:
Nejsilnějším argumentem v každém jednání, jsou prostě peníze. Kdyby mi někdo udělal škodu a nereflektoval by na moji reklamaci, nechal bych si to opravit jinde a částku mu odečetl. Ať se pak dohaduje on se mnou  (drinks) a ne já s ním  (dance) . Od jisté doby vše všude dost fotím aby byl důkaz konkrétního stavu a podobně. TO je celkem silná zbraň k obraně mých zájmů.

Navigace

[0] Index zpráv

[*] Předchozí strana