Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
Novinky:               PROSÍME VŠECHNY UŽIVATELE, PŘED POUŽITÍM DISKUSÍ ČTĚTE MÍSTNÍ PRAVIDLA! ZDE ...!


+  Diskuse Elektrika.cz
|-+  HYBRIDNÍ zóna
| |-+  JAKÉ DOKLADY? - živnosti, osvědčení, legislativa
| | |-+  Kde si zažádat o zkoušku vyhlášky 50?
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: [1] Dolů Poslední příspěvky Tisk

Upozornění!
Odpovědi na témata nejsou právně závazné!
Na elektrickém zařízení smí pracovat pouze osoba s příslušnou kvalifikací dle nařízení vlády 194/2022 Sb. Podrobnosti zde!

Autor Téma: Kde si zažádat o zkoušku vyhlášky 50?  (Přečteno 4727 krát)
Ondřej L
« kdy: 06.11.2009, 11:14 »

Jsem vyučen jako elektrikář silnoproud a v době když se zkouška dělal u nás na škole sem byl bohužel nemocný a nemohl sem se zůčastnit.
Po vyučení jsem pak pracovyl dva roky mimo obor a ted bych se k oboru rád vrátil a k tomu potřebuju vyhlášku 50 a bohužel nevím kde si zažádat o přezkoušení,  
Na internetu jsem hledal, ale nanic konkrétního sem nenarazil mohl by mi nekdo prosím poradit kde bych si mohl zažádat o zkoušku na vyhlášku 50 ?



#105# Zkuste si oprašit mateřský jazyk! To je strašný!
Pravidla diskusí   Nahlásit moderátorovi   Stěžovat si na moderátora   Zaznamenáno
Lukáš Malík
Neverifikovaný uživatel @5
*****
Offline Offline


Montáže a opravy elektro do 1000V, §8


« Odpověď #1 kdy: 07.11.2009, 10:27 »

Záleží, odkud jste ...

S sebou potřebujete oklad o dosaženém elektro vzdělání, doklad totožnosti, potvrzení o délce dosažené praxe a zprávu o způsobilosti od lekaře.
Ale to vše a mnohem více (ceny, termíny, podmínky) se dočtete na jednotlivých stránkách.  podivej
Pravidla diskusí   Nahlásit moderátorovi   Stěžovat si na moderátora   Zaznamenáno

Domovní a bytové elektroinstala ce.
Realizace datových sítí, rozvodů TV a DT,
specializace na STA stanice, TV a SAT rozvody bytových a rodinných domů
TV a SAT technika - prodej, servis
František Šohajda
*
Offline Offline


RT E2-A


« Odpověď #2 kdy: 07.11.2009, 11:01 »

Školitelů jsou desítky po celém území ....
Na netu je jich hodně....stáhn ěte si Vyhl.50/78 Sb. a pročtěte si ji....
http://elektrika.cz/50
par. 5 je pro práci celkem nepotřebný...u dělejte si praxi a pak udělejte par.6 ten je už vhodný jak pro práci tak pro zaměstnavatele .....
Pravidla diskusí   Nahlásit moderátorovi   Stěžovat si na moderátora   Zaznamenáno

RT -EZ   - elektroinstala ce domovní, specializace na zdravotnické rozvody... revize ve zdravotnictví ...už 40 let....
Kamil Novák
OSVČ
*
Offline Offline




WWW
« Odpověď #3 kdy: 07.11.2009, 14:58 »

par. 5 je pro práci celkem nepotřebný...u dělejte si praxi a pak udělejte par.6 ten je už vhodný jak pro práci tak pro zaměstnavatele .....

Jenomže když tazatel nemá ani §5, tak to s tou praxí bude trochu problém, nemyslíte ?  ??
Pravidla diskusí   Nahlásit moderátorovi   Stěžovat si na moderátora   Zaznamenáno

Revizní technik E2/A - specializace na přístroje a zařízení ve zdravotnictví.
působnost : zdravotnictví - celá ČR, ostatní revize - Královéhradeck ý, Pardubický a Liberecký kraj
Štěpán Valenta
Neverifikovaný uživatel @1

Offline Offline



Nepřizpůsobivý


« Odpověď #4 kdy: 07.11.2009, 15:15 »

Napište mi pane kolego,
                                      z kterého jste regionu, pokud budeme mít v blízkosti školící středisko (na §5 stačí eletrikář s §6...) rádi vám se získámím § 5 pomůžeme.
                                                    angel
Pravidla diskusí   Nahlásit moderátorovi   Stěžovat si na moderátora   Zaznamenáno
Miroslav Minařík
"Nejvyšším úkolem není teoretické poznání, nýbrž praktické umění žít!" Sokrates
*
Offline Offline



Odborná publicistika v instalační elektrotechnice.


WWW
« Odpověď #5 kdy: 07.11.2009, 18:03 »

Nezadávejte sem prosím tisíce linků na agentury nebo se to zvrhne v inzertní topic.
Poraďte tazateli, pokud napíše odkud je.

Jinak to budou stejně moderátoři mazat.
Pravidla diskusí   Nahlásit moderátorovi   Stěžovat si na moderátora   Zaznamenáno

Elektrika NENÍ časopis!  
Ondřej L
« Odpověď #6 kdy: 10.11.2009, 10:03 »

 děkuji za odpovědi a odpovídám na odtázku odkud jsem Bydlím pár kilomerů od Plzně a jsem student  SOUe v plzni
Pravidla diskusí   Nahlásit moderátorovi   Stěžovat si na moderátora   Zaznamenáno
Miroslav Minařík
"Nejvyšším úkolem není teoretické poznání, nýbrž praktické umění žít!" Sokrates
*
Offline Offline



Odborná publicistika v instalační elektrotechnice.


WWW
« Odpověď #7 kdy: 10.11.2009, 11:26 »

Pak se s důvěrou obraťte sem!
http://www.souepl.cz/portal/150/425
Pravidla diskusí   Nahlásit moderátorovi   Stěžovat si na moderátora   Zaznamenáno

Elektrika NENÍ časopis!  
Stran: [1] Nahoru Poslední příspěvky Tisk 
« předchozí další »

Příbuzné diskuse a články z Elektrika.cz

Příbuzné diskuse a články z Kutil.elektrika.cz



Poháněno MySQL Poháněno PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006, Simple Machines Validní XHTML 1.0! Validní CSS!
+420 910 100 100
Stránka vytvořena za 0.03 sekund, 22 dotazů.