Co potřebuji a co budu všechno platit za prodloužení elektrické přípojky?

(1/2) > >>

Radek Váczy:
Máme zahradu již ze starým přívodem i rozvaděčem a chtěl bych aby mi JME vybudovali novou přípojku.
Ale asi tak o 30m dál a od sloupu tak 80m vzdáleno kabelem v zemi.

Co potřebuji a co budu všechno platit, je potřeba něco nakoupit či vybudovat?

Stanislav Pavézka :
To prodloužení vám provede jakákoliv firma s tím,že je potřeba znát,zda měření zůstane na stávajícím místě nebo se bude také posouvat o oněch 30m.Ve druhé případě budete potřebovat asi nový rozvaděč,neboť předpokládám že je již zastaralý.Dále kabel o průřezu odpovídajícímu předpokládaném upří zatížení,výkop,písek,
výstražnou folii.Výchozí revizi.

Jaroslav Hasala:
Doplním - ze strany JME (EON) neočekávejte žádnou podporu, pravděpodobně budete muset všechno sám zajistit a také zaplatit. RZ provede pouze odpojení staré přípojky a připojení nové, popř. demontáž a montáž elektroměru, všechno ostatní jim musíte připravit, včetně revize. Jinak řečeno, odpověd na otázku "co všechno budu platit" je VŠECHNO.
Takovéto jsou moje zkušenosti, pokud má někdo jiné...

Ivan Ševc:
To Hasala.
Zkušenosti mám stejné. Zrovna nedávno jsem řešil přesun HDS. V podmínkách stálo najměte si aliančního partnera. EON (JME) pouze provedl zajištění a nyní čekám na výměnu elektroměru.

jaroslav nedělka:
Podle dotazu soudím, že se jedná o přeložku než o zřízení nového odběrného místa, v tom případě si budete hradit náklady sám.

Navigace

[0] Index zpráv

[#] Další strana