Krádež el.energie je trestný čin!

(1/1)

Slávek Spring:
váš příspěvek se mi jeví jako návod k trestnému činu.Pokud pracujete v elektro oboru,měl by jste se stydět za zhanobení profesní cti.Z toho jak nadšeně popisuje provedení tohoto systému soudím,že budete majitelem takto provedeného černého odběru,ne-li dokonce strůjcem u dalších.Nesnáš ím parazity a jiné škůdce všeho druhu a tak věřím,že na všechny takové podobné brzo dojde a jak jim potom ony plody jejich práce budou chutnat.

Eduard Fučík:
JSEM RÁD,ŽE JSEM vás "VYHECOVAL" K REAKCI NA MŮJ PŘÍSPĚVEK.ČEKA L JSEM TYTO ODEZVY A VĚŘÍM,ŽE SE JISTĚ OZVOU DALŠÍ.
JE POTŘEBA O TĚCHTO TYPECH "ČERNOT"VÉSTI DISKUSI.
JEN HOUŠŤ A VĚTŠÍ KAPKY!

Slávek Spring:
Když "vyhecovat" tak tedy jak je to s vámi?Vy jste zřejmě zastáncem a propagátorem černých odběrů?Soudím tak z vašeho nadšení v článku a uvádění technických detailů.

Eduard Fučík:
JSEM POUZE ZKUŠEBNÍ TECHNIK NEOPRAVNĚNÝCH ODBĚRŮ A TOUTO DISKUSÍ SI S KOLEGOU "VYPILOVÁVÁME"NOVÉ SYSTÉMY.

Martin Šedivý:
Není majitelem černého odběru, tito lidé to radši namontují někomu na jeho žádost s tím, že tam jsou minimální rizika a potom čekají co to udělá.Když se na odběr přijde, tak řeknou vždyť jste to tak chtěl a na rizika jsem vás upozornil a v opačném případě jsou to borci.

Navigace

[0] Index zpráv