Může následující podnájemník za dluhy předchozího?

<< < (2/2)

Zdenek+:
Citace: Olina Pospíšilová  19.11.2018, 20:10

,  mám skoro podobný dotaz. Před pár týdny jsem se  přestěhovala do bytu do podnájmu - ten mi doporučila známá přes velmi pestrou nabídku webu https://www.eurobydleni.cz Jenže problém je v tom že mi sem chodí složenky na původního podnájemníka, který neplatil..:-( A nevím jak to řešit, poradíte? Děkuji Olina


Jak vam mohou chodit slozenky puvodniho podnajemnika, Ceska posta nesmi vhazovat postu do cizi schranky, stezujte si na Ceske poste anebo si radne oznacte schranku svym jmenem a jmeno byvaleho odstrante.

Casto to vsak vhazuje nekdo aktivni z domu ze skodolibosti.

S dluhy jineho odberatele nema novy odberatel NIC SPOLECNEHO, ledaze by dobrovolne jeho dluhy prebral.

Rozvodak:
Citace: Zdenek+  19.11.2018, 20:43

Jak vam mohou chodit slozenky puvodniho podnajemnika, Ceska posta nesmi vhazovat postu do cizi schranky, stezujte si na Ceske poste anebo si radne oznacte schranku svym jmenem a jmeno byvaleho odstrante.

Casto to vsak vhazuje nekdo aktivni z domu ze skodolibosti.

S dluhy jineho odberatele nema novy odberatel NIC SPOLECNEHO, ledaze by dobrovolne jeho dluhy prebral.


Nebo nedošlo k převodu... to je reálný problém s vypojením

Zdenek+:
Vychazel jsem z toho, ze podnajemnik ma uzavrenu smlouvu na toto odberne misto a je tedy v klidu z toho, co mu buhviproc chodi do schranky...

S ohledem na to, ze 99% najemniku nerozlisuje najemnika a podnajemnika a tomu, ze k uzavreni smlouvy na OM

Rozvodak:
Citace: Zdenek+  19.11.2018, 22:18

Vychazel jsem z toho, ze podnajemnik ma uzavrenu smlouvu na toto odberne misto a je tedy v klidu z toho, co mu buhviproc chodi do schranky...

S ohledem na to, ze 99% najemniku nerozlisuje najemnika a podnajemnika a tomu, ze k uzavreni smlouvy na OM



To nikdy nevíte. Lidí jsou lemplové, kolikrát to jeden odhlásí, druhej nepřihlásí a vypojení je na světě.

Navigace

[0] Index zpráv

[*] Předchozí strana