{{html imgtag}}

${perex}

${title}

${perex}

Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
Novinky:               PROSÍME VŠECHNY UŽIVATELE, PŘED POUŽITÍM DISKUSÍ ČTĚTE MÍSTNÍ PRAVIDLA! ZDE ...!

+  Diskuse Elektrika.cz
|-+  Pracovní zóna
| |-+  -A- Nově přidané příspěvky ke kontrole moderátory
| | |-+  Proč mi 230V LED svítidlo se stmívatelným driverem 0-10V při stmívání bliká?
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: [1] Dolů Poslední příspěvky Poslat téma Tisk

Upozornění!
Odpovědi na témata nejsou právně závazné!
Na elektrickém zařízení smí pracovat pouze osoba s příslušnou kvalifikací dle vyhlášky 50/78 Sb. Vyhláška zde ...

Autor Téma: Proč mi 230V LED svítidlo se stmívatelným driverem 0-10V při stmívání bliká?  (Přečteno 135 krát)
Zóna A - zde na příspěvky nelze odpovídat. Vyčkejte na přesunutí moderátory do zóny B
Pavel Štumpf
Neverifikovaný uživatel @2
*

« kdy: 27.10.2017, 09:45 »

Mám LED svítidlo napájené 230V s vestavěným driverem, který je stmívatelný 0-10V. Když svítidlo zapnu to sítě a nepřipojím stmívání, tak svítí naplno normálně. Jakmile však připojím stmívací napětí (výstup z řídícího členu 0-10V), tak svítidlo začne blikat v rytmu 50Hz, ale nejde stmívat. Vyzkoušel jsem to asi na třech kusech se stejným výsledkem. Nicméně jeden náš klient tvrdí, že se mu svítidla podařilo stmívat. Nevíte, čím to může být? Jedná se o svítidla rumunského výrobce.  Děkuji předem za radu.
Zaznamenáno
Stran: [1] Nahoru Poslední příspěvky Poslat téma Tisk 
« předchozí další »

Poháněno MySQL Poháněno PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006, Simple Machines Validní XHTML 1.0! Validní CSS!
+420 910 100 100
Stránka vytvořena za 0.094 sekund, 21 dotazů.