Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
Novinky:               PROSÍME VŠECHNY UŽIVATELE, PŘED POUŽITÍM DISKUSÍ ČTĚTE MÍSTNÍ PRAVIDLA! ZDE ...!


+  Diskuse Elektrika.cz
|-+  HYBRIDNÍ zóna
| |-+  Oblast řešení teoretických úvah
| | |-+  Propracovaný černý odběr je důkazem inteligence
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: [1] Dolů Poslední příspěvky Tisk

Upozornění!
Odpovědi na témata nejsou právně závazné!
Na elektrickém zařízení smí pracovat pouze osoba s příslušnou kvalifikací dle nařízení vlády 194/2022 Sb. Podrobnosti zde!

Autor Téma: Propracovaný černý odběr je důkazem inteligence  (Přečteno 9968 krát)
Jiří Klupák
Neverifikovaný uživatel @1

Offline Offline



« kdy: 23.08.2004, 19:01 »

Myslím si,že profesorhorak@volny.cz, je velmi inteligentní člověk a jeho dílo je skvostné. Sám jsem již podobnou věc vymyslel(pouze však na papíře). Nicméně pokud chce člověk využívat černý odběr na topení či svícení žárovkou a jeho elektroměr je typ "asynchronní motor s kotvou na krátko" :-) a také pokud nemá možnost černé přípojky(sousedi),doporučuji se zaměřit na použití polovodičů (výkoné diody,tyrystory). Asin. motor potřebuje totiž pro svůj chod výřivé proudy... . Je to funkční,spolehlivé a pan Spring mě za to nemůže vůbec nařknout,protože jsem se nikde nenapíchnul,ani nijak nezasáhl do el. rozvodů. Takovéto elektroměry však nebudou na světě navždy a tak se budu snažit najít nedokonalost i na digitálních elektroměrech. Co vy na to? Je snad mé počínaní trestný čin? Vždyť spínaný zdroj(pro mobil,počítač) ji založen na úplně stejném principu!!

Pravidla diskusí   Nahlásit moderátorovi   Stěžovat si na moderátora   Zaznamenáno
Eduard Fučík
*
Offline Offline



BUDIŽ SVĚTLO


« Odpověď #1 kdy: 23.08.2004, 19:02 »

VYNIKAJICÍ PŘÍSPĚVEK DO DISKUSE,PANE KOLEGO.
JEN BYCH PROSIL TROCHU SPECIFIKOVAT PARAMETRY A MOŽNÉ ZAPOJENÍ.JE TO VELMI INTERESANTNÍ,LEČ TO POZBUDE V KRÁTKÉ DOBĚ ASI VÝZNAMU-DIGITÁLNÍCH EL.MĚRŮ KVAPEM PŘIBÝVÁ.
ALE JIŽ SE PRACUJE NA ROZEBRANÝCH VZORCÍCH A VÝSLEDKY JSOU ZATÍM VELMI SLIBNÉ!-JE MOŽNO POSÍLAT VLASTNÍ ŘÍDICÍ SIGNÁLY DO PŘÍSTROJE A TÍM SI OVLÁDAT SPÍNÁNÍ ZLEVNĚNÝCH SAZEB DLE POTŘEBY./A TO PROSÍM BEZ ZÁSAHU DO NEMĚŘENÉ ČÁSTI/ SIGNÁLY VYSLANÉ Z CENTRÁLNÍHO DISPEČINKU LZE ZACHYTIT NA OSCILÁTOR A PO DROBNÉ ÚPRAVĚ POSLAT ZPĚT NA MĚŘÍCÍ ZAŘÍZENÍ.-JE TO NĚCO PODOBNÉHO,CO POUŽÍVAJÍ ZLODĚJI AUT-NAHRAJÍ SI váš KOD Z ALARMU A POUŽIJÍ HO PAK PRO SVOJÍ POTŘEBU.

Pravidla diskusí   Nahlásit moderátorovi   Stěžovat si na moderátora   Zaznamenáno
Slávek Spring
Neverifikovaný uživatel @1

Offline Offline



« Odpověď #2 kdy: 23.08.2004, 19:02 »

Jak vidno nepochopil jste moji zásadu.Otázka inteligence není měřítkem morálky a tak i pouhá zveřejněná teorie jak něco obelstít ve svůj prospěch,ve Vašem případě "výřivé"(jistě překlep:-) proudy elektroměru versus spínané zdroje,je pro mě ve svém případném důsledku vzniku neměřeného odběru morálně nepřijatelná.

Pravidla diskusí   Nahlásit moderátorovi   Stěžovat si na moderátora   Zaznamenáno
Vladimír Matějka
Neverifikovaný uživatel @1

Offline Offline



« Odpověď #3 kdy: 23.08.2004, 19:03 »

Tak jsem slyšel, že byl profesorhorak@volny.cz zaměstnancem PRE. Tedy pak secteme jeho inteligenci s vedomostmi jeho byvaleho zamestnavatele a vychazi nam za rovnatkem nebezpecna zbran :-) Mylim se pane Fucik?

Pravidla diskusí   Nahlásit moderátorovi   Stěžovat si na moderátora   Zaznamenáno
Miloslav Šimek
Neverifikovaný uživatel @1

Offline Offline




« Odpověď #4 kdy: 23.08.2004, 19:03 »

Když to tak čtu, mám chuť stát se lovcem odměn za ulovené čené odběratele. má někdo z distributorů zájem?

Pravidla diskusí   Nahlásit moderátorovi   Stěžovat si na moderátora   Zaznamenáno

« Odpověď #5 kdy: 09.12.2004, 20:28 »

pane Fučík
 nabízíte mi svým příspěvkem zajímavé čtení.Zajimalo by mne trochu vic.nechtěl by jste si na toto téma trochu více pohovořit.Neví m ale jak vás zastihnout a tak co třeba přez email Martinnovy@centrum.cz  Přeji hezky den a těšim se na další zajímavé řádky Martin

Pravidla diskusí   Nahlásit moderátorovi   Stěžovat si na moderátora   Zaznamenáno
Jaroslav Ferst
*
Offline Offline




« Odpověď #6 kdy: 09.12.2004, 21:51 »

A co takhle raději se zabývat způsoby, jak skutečně ušetřit tím, že tu energii vůbec neodeberu? Třeba vypnout počítač, když má někdo nutkání šířit návody, jak krást Šok) Je to zlodějna jako každá jiná.
Ovšem na druhou stranu mívám pochyby, jestli si distributoři o to často přímo neříkají. Třeba tím, že si nechávají platit stále vyšší zálohy předem a nezúročený přeplatek později vrátí. Zkuste počkat, co se stane, když budete mít dva měsíce nedoplatek pár desetikorun. Někteří odběratelé třeba jen špatně snáší pocit, že se k nim dodavatel nechová jako k zákazníkům...

Pravidla diskusí   Nahlásit moderátorovi   Stěžovat si na moderátora   Zaznamenáno
Jaroslav Hasala
« Odpověď #7 kdy: 10.12.2004, 13:46 »

Propracovaný černý odběr je jistě důkazem inteligence, propracovaný bankovní nebo pojišťovací podvod ovšem taky. V obou případech jde o trestný čin, o tom není pochyb. Pokud někdo svoji inteligenci využívá pro tyto účely, pak je to zločinec a měl by být potrestán.

Pravidla diskusí   Nahlásit moderátorovi   Stěžovat si na moderátora   Zaznamenáno
Josef Černý
Neverifikovaný uživatel @1

Offline Offline



« Odpověď #8 kdy: 10.12.2004, 14:10 »

Ono není dnes o co stát.Před lety bylo za odhalení černého odběru odměna 5.000 kč a i když to zabralo půlku dne a spoustu papírování tak to jen přeci stálo za to.Dnes kdy je odměna za odhalení černého odběru 300 kč už to nestojí ani za snahu to nahlásit.

Pravidla diskusí   Nahlásit moderátorovi   Stěžovat si na moderátora   Zaznamenáno
Jaroslav Hasala
« Odpověď #9 kdy: 13.12.2004, 23:57 »

Distributor zřejmě spoléhá na dlouholetou udavačskou tradici českého národa, pro peníze to asi nikdo dělat nebude...

Pravidla diskusí   Nahlásit moderátorovi   Stěžovat si na moderátora   Zaznamenáno
Petr Svojanovský
Neverifikovaný uživatel @1

Offline Offline



« Odpověď #10 kdy: 14.11.2006, 22:53 »

 pane
EDUARD FUČÍK .
Vase prispjevky se mi zdaji velmi ale velmi zajimave a predpokladam ze clovek by se z rozhovoru s vami toho jeste velmi hodne dozvedel.Proto mne mrzi ze vas nemohu kontaktovat jinou cestou -byl bych velice rad a i dokonce zavazan kdyby jste mi poslal nejaky kontakt.Nevim ale jestli na muj podnet vubec budete reagovat proto nepisi zadny kontakt na mne ale to neni v pripade ze mi odepisete problem
Pravidla diskusí   Nahlásit moderátorovi   Stěžovat si na moderátora   Zaznamenáno
Stran: [1] Nahoru Poslední příspěvky Tisk 
« předchozí další »

Příbuzné diskuse a články z Elektrika.cz

Příbuzné diskuse a články z Kutil.elektrika.cz



Poháněno MySQL Poháněno PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006, Simple Machines Validní XHTML 1.0! Validní CSS!
+420 910 100 100
Stránka vytvořena za 0.041 sekund, 22 dotazů.