{{html imgtag}}

${perex}

${title}

${perex}

Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
Novinky:               PROSÍME VŠECHNY UŽIVATELE, PŘED POUŽITÍM DISKUSÍ ČTĚTE MÍSTNÍ PRAVIDLA! ZDE ...!

+  Diskuse Elektrika.cz
|-+  Pracovní zóna
| |-+  -B- 30 denní zóna dostupných diskusí
| | |-+  ČD - Telematika zaměstná Revizního technika!
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: 1 [2] Dolů Poslední příspěvky Poslat téma Tisk

Upozornění!
Odpovědi na témata nejsou právně závazné!
Na elektrickém zařízení smí pracovat pouze osoba s příslušnou kvalifikací dle vyhlášky 50/78 Sb. Vyhláška zde ...

Autor Téma: ČD - Telematika zaměstná Revizního technika!  (Přečteno 1460 krát)
Jan Franěk
Český elektrikář - živnostník
*

váš elektrikář a revizní technik

« Odpověď #18 kdy: 16.06.2017, 07:31 »

JE pravdou že většina schopných má práce dost. Ale je tady jedno ale. Ne každý umí svou práci i správně prodat. Tedy zde je prostor pro ty co uměji myslet a pracovat, ale mají problém právě s tím jak se správně prodat.

Další rovinou je pobídka zaměstnavatelů . Často slýchám o firmách, které mají nedostatek lidí, ale když se dozvíte kolik jsou ochotni platit za některé pozice, tak pochopíte že tato místa zůstanou dlóóóuho volná. Nezastupitelno u částí odměny za práci, jsou i různé zaměstnanecké benefity. Předpokládám že krom kvalitního kolektivu (zde v diskusích patří k nejlepším rádcům) jejich firma nabízí i další benefity.

Samotného by mě lákalo zkusit něco nového a především výzva v podobě 100kové drážní vyhlášky, o které vím, že není tak úplně jednoduchá.
Navíc to vypadá, že je to jedno z posledních míst, kde je základem bezpečnost a vyhledávání možných rizik, namísto kladné revize bez závad, pod tlakem investora. I to považuji za velmi dobrý benefit.

Přeju jim aby získali dobrého RT, ale i parťáka  Mrknutí
Zaznamenáno

Kamerové a bezpečnostní systémy, od návrhu po realizaci.
Systémové a MaR instalace, od návrhu po realizaci.
Revize el. a hromosvodů do 1000V
Topné kabely k vytápění i ochraně majetku.

www.fraja.cz , revize@fraja.cz , tel: 728171585
Piszkos Munkak
Neverifikovaný uživatel @1

« Odpověď #19 kdy: 16.06.2017, 17:27 »

A už vím: tady: 49.1608886N, 16.6092622E
Bingo. V uvedeném místě jsem byl překvapený nejen neskutečně odfláknutým značením bunky operátora, ale i jednoduchostí, kterou šlo vypnout vysílání jednoho rádia i s televizí. Ze 40m je tam Brno jak na dlani, ale určitě se najdou i lepší vyhlídky.
Zaznamenáno
Miroš Jan
OSVČ - živnostník
*

telefon +420 604791991

« Odpověď #20 kdy: 16.06.2017, 20:46 »

HURÁ, konečně něco pro mě. Palec vzhůru
Práce ve výškách, pro mě jsou pohodové.  Super!
Matně si vzpomínám, jak jsem párkrát doroka, lezl na vrchol lodního jeřábu, měnit poziční žárovku ve výstražném světle. Tam ale žádná zábrana kolem žebříku nebyla. Rameno z ocelové konstrukce, s navařenýma stupačkama. Ani už  nevím, jestli to bylo 50 a nebo 60 metrů nad terénem.
Tehdá platilo, OP16 praví, chraňte si své zdraví.
Zaznamenáno

elektromontér, RT E2/A, strojní zařízení,průmyslové instalace
Stran: 1 [2] Nahoru Poslední příspěvky Poslat téma Tisk 
« předchozí další »

Příbuzné diskuse a články z Elektrika.cz

Příbuzné diskuse a články z Kutil.elektrika.cz

Poháněno MySQL Poháněno PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006, Simple Machines Validní XHTML 1.0! Validní CSS!
+420 910 100 100
Stránka vytvořena za 0.048 sekund, 21 dotazů.