Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
Novinky:               PROSÍME VŠECHNY UŽIVATELE, PŘED POUŽITÍM DISKUSÍ ČTĚTE MÍSTNÍ PRAVIDLA! ZDE ...!


+  Diskuse Elektrika.cz
|-+  VEŘEJNÁ ZÓNA
| |-+  Témata ještě nezařazená do příslušných rubrik
| | |-+  Nové lednici BOSCH chybí přívodní šňůra - lze ji takto zprovoznit?
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: 1 [2] Dolů Poslední příspěvky Tisk

Upozornění!
Odpovědi na témata nejsou právně závazné!
Na elektrickém zařízení smí pracovat pouze osoba s příslušnou kvalifikací dle nařízení vlády 194/2022 Sb. Podrobnosti zde!

Autor Téma: Nové lednici BOSCH chybí přívodní šňůra - lze ji takto zprovoznit?  (Přečteno 15633 krát)
Jakub Pavilnec
Neverifikovaný uživatel @1

Offline Offline



« Odpověď #18 kdy: 22.03.2017, 18:11 »

Děkuji mnohokrát za názory. Příliš jste mě teda nepotěšili Mrknutí Problém vidím v tom, že když zboží vrátím bez udání důvodu, tak řeknou, že není kompletní a nazdar. Včera jsem ještě před schválením tématu volal na infolinku eshopu a než jsem stačil něco říct, řekli, že topředají na reklamace. Zatím žádná odezva.

Co se týče případného vykradení zásilky, tak to mě napadlo jako první, bylo to ale v kartonu přetažené dvěma plastovýma páskama, co bývají pouzívané v paletové přepravě. Po přestříhnutí těchto pásek se dá ale karton jednoduše nadzvednout a přístup ke kompresorové části je tam.

Až budu vědět něco víc, poreferuji. Já spíš doufal, že ve fabrice měli špatnej den, což by ale znamenalo, že je neexistující kontrola kvality.
Pravidla diskusí   Nahlásit moderátorovi   Stěžovat si na moderátora   Zaznamenáno
Martin Červený2
*
Offline Offline



« Odpověď #19 kdy: 22.03.2017, 18:50 »

Prodejce není oprávněn jakkoli omezovat právo spotřebitele věc reklamovat a klást podmínky, které zákon nevyžaduje. K takovýmto požadavkům např. v reklamačním řádu nebo smluvních podmínkách se nepřihlíží.

https://www.dtest.cz/nejcastejsi-problemy/muze-prodejce-pri-reklamaci-pozadovat-originalni-obal-ci-vsechno-prislusenstvi/7
Pravidla diskusí   Nahlásit moderátorovi   Stěžovat si na moderátora   Zaznamenáno
Jan Bocek
*
Offline Offline



« Odpověď #20 kdy: 22.03.2017, 23:11 »

Děkuji mnohokrát za názory. Příliš jste mě teda nepotěšili Mrknutí Problém vidím v tom, že když zboží vrátím bez udání důvodu, tak řeknou, že není kompletní a nazdar. Včera jsem ještě před schválením tématu volal na infolinku eshopu a než jsem stačil něco říct, řekli, že topředají na reklamace. Zatím žádná odezva.

Pokud by mne takto odbyli, tak volám PČR a ohlásím trestní oznámení na zatím neznámého pachatele. Bude sepsán protokol s výpovědi třeba i svědka ( klidně manželka) poskytnuty doklady přepravce a prodejce. Bude také foto dukumentace. Následně bych znovu žádal prodejce a to písemně, že bud pošlou svého technika na zjištění stavu, anebo pošlou rovnou nový nezávadný výrobek. Zároveň bych oznámil, že jsem to oznámil jako krádež při přepravě. A potom pozorujte co se bude dít....jak již zde bylo řečeno, oni si toho svého Černého Petra raději najdou sami.
Pravidla diskusí   Nahlásit moderátorovi   Stěžovat si na moderátora   Zaznamenáno

specializace: průmyslová instalace, kontrola strojů
                   revize elektrického zařízení E1B
telefon:        777 273 732
email:           jan.bocek@safeb.cz
Fuk Tomáš
*
Offline Offline




« Odpověď #21 kdy: 23.03.2017, 00:15 »

...Já spíš doufal, že ve fabrice měli špatnej den, což by ale znamenalo, že je neexistující kontrola kvality.
Ani tomu bych se nedivil. Už jsem se s tím setkal před 7 lety při koupi vestavného sporáku Electrolux, že ho ve fabrice nemohli mít sestavený a vyzkoušený, protože měl špatně zapojený kabel.
Pravidla diskusí   Nahlásit moderátorovi   Stěžovat si na moderátora   Zaznamenáno

Když vím, rád poradím: fyzika, elektronika, IT, ale i obchod a právo. Když nevím, ptám se anebo držím ústa.

Jen ten, kdo něčemu stoprocentně rozumí, to dokáže vysvětlit tak, aby tomu nikdo jiný nerozuměl. (Murphy)
Milan Hudec
*
Offline Offline



« Odpověď #22 kdy: 26.03.2017, 00:35 »

Kamarád takto koupil pračku bez motoru což je maličkost (může vždy bubnem točit ručně) oproti svodiči který došel jen ve formě základny bez modulů tanecek
Pravidla diskusí   Nahlásit moderátorovi   Stěžovat si na moderátora   Zaznamenáno
David Frýba
Neverifikovaný uživatel @5
*****
Offline Offline



« Odpověď #23 kdy: 26.03.2017, 11:29 »

Já takhle nakupoval u Paloučka www.elektro-paloucek.cz. Nejdražší věc z objednávky chyběla.Vůbec se se mnou nebavili jen mne sdělii, že skladník si je jist, že mne chybějící komponentu expedoval.Zbyl o mi koupit to jinde, zaplatit ze svého a na tohoto prodejce v negativním slova smyslu NEZAPOMENOUT. Lidi jsou různý jak se píše v předešlých příspěvcích. Ani bych se nedivil, kdyby byl můj příspěvek administrátore m vymazán.
Pravidla diskusí   Nahlásit moderátorovi   Stěžovat si na moderátora   Zaznamenáno
Vratislav Fugl1
Neverifikovaný uživatel @6
******
Offline Offline



« Odpověď #24 kdy: 26.03.2017, 12:11 »

Já takhle nakupoval u Paloučka Nejdražší věc z objednávky chyběla.Vůbec se se mnou nebavili jen mne sdělii, že skladník si je jist, že mne chybějící komponentu expedoval.
Řeším opatrným rozbalením, aby podací údaje nebyly porušeny. A potom, když se dodavatel "šprajcne" tak vážit a vážit. Krabici, komponenty, vystýlku a porovnat. Je to piplačka, ale několikrát jsem úspěšně použil, jednou jsem prodejci dokázal, že tak velká skříňka se prostě do krabice nemohla vejít,... Inu podvodníků je čím dál tím více! Zlej
Pravidla diskusí   Nahlásit moderátorovi   Stěžovat si na moderátora   Zaznamenáno

Cesty Páně a elektrického proudu jsou nevyzpytatelné!
Jan Franěk
Český elektrikář - živnostník
*
Offline Offline



váš elektrikář a revizní technik


« Odpověď #25 kdy: 26.03.2017, 13:15 »

Ani bych se nedivil, kdyby byl můj příspěvek administrátore m vymazán.

A to já zase ano. Úplně stejně jako se divím tomu, že jste vůbec napsal takovou chujovinu.   Nerozhodný blboune ajoooo baterky
Pravidla diskusí   Nahlásit moderátorovi   Stěžovat si na moderátora   Zaznamenáno

Kamerové a bezpečnostní systémy, od návrhu po realizaci.
Systémové a MaR instalace, od návrhu po realizaci.
Revize el. a hromosvodů do 1000V
Topné kabely k vytápění i ochraně majetku.

www.fraja.cz ,  revize@fraja.cz ,  tel: 728171585
Stran: 1 [2] Nahoru Poslední příspěvky Tisk 
« předchozí další »
SLEDUJTE PODOBNÁ TÉMATA ZDE!

Příbuzné diskuse a články z Elektrika.cz

 Četli jste již ČSN 33 1600 ed. 2?
 JaK REVIDOVAT Odpojitelný přívod s odlišným označením na koncích?
 Legrand a OCTOPUS v zátěžovém testu
 IKEA: Podlouhlé, barevné zásuvkové pole
 Znáte tento nový druh přístrojových šňůr?
 Je modrý vodič ve flexošňůře zapojený vlevo správně?
 Lze dát pohyblivý přívod do lišty?
 Môže byť používanie žehličky s dvoupolovou vidlicou nebezpečné?
 S kterou normou je v nesouladu přívod k jednomu spotřebiči dvěma kabely?
 Jak se postavit k napájení rozvaděče šňůrou ze zásuvky 3x16A?
 Musí se přístroje s pohyblivým přívodem ve zdravotnictví revidovat?
 Víte, které důležité poznámky k prodlužovacím přívodům máte znát?
 Jak byste při revizi hodnotili přívodní kabel označený 16A s průřezem 0,35mm2?
 Je v rozporu s nejakym predpisem smotat dlouhy kabel od lustru pod jeho kryt?
 Je připojení plynového kotle pomocí pohyblivého přívodu v pořádku?
 Jaký použít průřez vodičů opleteného kabelu k žehličce?
 Lze připojit pohyblivý přívod do zásuvky napevno?
 Napájení na staveništích pohyblivými přívody
 Jak upravit osciloskop v kovové skříni s dvoužilovým přívodem pro provoz v ČR?
 Kolik žil musí mít přívodní kabel spotřebiče ve staré soustavě TN-C?
 Mohu místo třífázové zásuvky dát malý rozvaděč?
 Musí být přívod k elektrického stroje samostaně odpínatelý a jištěný?
 Je dnes možné použít IEC konektor C13 s plochou vidlicí?
 Jak se připojují pohyblivé přívody
 Co s pohyblivým přívodem, který se nehodí připojovat do nepolarizované Schuko zásuvky?
 Za jakých okolností lze přípojit pohyblivý přívod stavebnímu vozíku?
 Je možné stočit -smotat přívodní třífázový kabel ke spotřebiči?
 Jak na bezpečný přívod elektrického napětí cca 150m?
 Jaký tepelně oddolný kabel doporučíte?

Příbuzné diskuse a články z Kutil.elektrika.cz

Aktuální slova (1)



Poháněno MySQL Poháněno PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006, Simple Machines Validní XHTML 1.0! Validní CSS!
+420 910 100 100
Stránka vytvořena za 0.055 sekund, 23 dotazů.