Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
Novinky:               PROSÍME VŠECHNY UŽIVATELE, PŘED POUŽITÍM DISKUSÍ ČTĚTE MÍSTNÍ PRAVIDLA! ZDE ...!


+  Diskuse Elektrika.cz
|-+  Pracovní zóna
| |-+  -B- 30 denní zóna dostupných diskusí
| | |-+  Vyjádření k existenci sítí EON?
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: [1] Dolů Poslední příspěvky Tisk

Upozornění!
Odpovědi na témata nejsou právně závazné!
Na elektrickém zařízení smí pracovat pouze osoba s příslušnou kvalifikací dle nařízení vlády 194/2022 Sb. Podrobnosti zde!

Autor Téma: Vyjádření k existenci sítí EON?  (Přečteno 2294 krát)
Jan P
« kdy: 04.04.2016, 19:25 »

Moderátor: Jedno téma = jedna otázka. Tak jak je zvykem a docela jasně uvedeno v pravidlech diskusí.












































V rámci přípravy dokumentů pro stavební úřad (stavba RD) jsem zažádal mimo ostatních i eon o vyjádření k existenci sítí.
Po dlouhé době mi přišlo "vyjádření",  kde píšou, že v zájmové oblasti je podzemní vedení vn, trafostanice vn/nn, podzemní vedení nn.
Nemohu však od nich zjistit, proč mi tam dávají trafostanici a vn vedení, když je vzdálené od kraje pozemku min. 25metrů vzdušnou čarou (chodník, silnice, struha, sousedův celý pozemek, silnice a teprve tyto 2 záležitosti.
Jediné, co bych laicky řekl, že se mne týká, je podzemní kabel nn, který vede pod chodníkem před naším a leze do přípojkového rozvadeče (omluvte laické pojmenování).
Od tohoto nn vedení bude dům umístěn 6metrů.
Ve vyjádření mám napsané, že musím zajistit vyznačení vn vedení apod. apod.

Moje otázky jsou následující:

- potřebuji souhlas s činností v ochranném pásmu?
- už mám vykopanou díru na elměr rozvaděč, bude s tím problém (pokuta nebo tak)?
- je nutné nechat vyznačovat vn sítě i když jsou za druhou ulicí? Uniká mi trochu smysl.

Pokud by to mělo na něco vliv, ulici budovala obec, která zde nechala udělat komplet  sítě, takže nějaké papíry k tomu by měli na úřadě mít.

Zaznamenáno
Stran: [1] Nahoru Poslední příspěvky Tisk 
« předchozí další »

Příbuzné diskuse a články z Elektrika.cz

Příbuzné diskuse a články z Kutil.elektrika.cz



Poháněno MySQL Poháněno PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006, Simple Machines Validní XHTML 1.0! Validní CSS!
+420 910 100 100
Stránka vytvořena za 0.051 sekund, 20 dotazů.