Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
Novinky:               PROSÍME VŠECHNY UŽIVATELE, PŘED POUŽITÍM DISKUSÍ ČTĚTE MÍSTNÍ PRAVIDLA! ZDE ...!


+  Diskuse Elektrika.cz
|-+  Pracovní zóna
| |-+  -B- 30 denní zóna dostupných diskusí
| | |-+  Dáte někdo kladnou referenci na APOS Auto z Blanska?
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: [1] Dolů Poslední příspěvky Tisk

Upozornění!
Odpovědi na témata nejsou právně závazné!
Na elektrickém zařízení smí pracovat pouze osoba s příslušnou kvalifikací dle nařízení vlády 194/2022 Sb. Podrobnosti zde!

Autor Téma: Dáte někdo kladnou referenci na APOS Auto z Blanska?  (Přečteno 4056 krát)
Jaro.KL 65
« kdy: 20.06.2014, 12:23 »

Máte někdo zkušenost s obchodováním s APOS Auto Blansko (měřicí přístroje)? Některé prvky ze sortimentu mne zajímají ovšem historie značky mi nic neříká a ve finále důvěryhodnost prodejního manažera nulová. Připadal mi jako zamrzlý v minulém režimu.

Podá prosím někdo kladnou referenci na tuto společnost, třeba je to pouze mylný pohled a nechtěl bych jinak zajímavé značce uškodit.
Zaznamenáno
Petr M
Neverifikovaný uživatel @6
******
Offline Offline



« Odpověď #1 kdy: 20.06.2014, 15:30 »

No, mě ta firma něco říká, v minulé práci jsme od nich měli jeden kšeft a znám se s pár lidma, kteří tam dělali vývoj. A tehdejšího šéfa naučili za hodně peněz, že před podpisem smlouvy s nima se vyplatí několikahodino vá debata s dobrým právníkem.

Začali jako garážová firma, která dělala regály do obchodů. Netuším jak, ale vydělai nějaký kačáky, koupili areál Metry (té, co ji kdysi založil Erich Roučka a co dělala měřící přístroje). Dělalo se tam kde co, hlavně jak tobez práce majitelů sype kačáky. Na žebříčku priorit jsou na prvním místě je zisk v tomto kvartále a podle toho to dopadá. Je to dva nebo tři měsíce, co k nám do firmy nastoupil kluk z vývojovýho oddělení Aposu. Tvrdil, že vývojový oddělení nevydělávalo, tak ho zavřeli a nedali jim ani výplaty za posledních pár měsíců. V téhle situaci se připravte na fakt, že když bude s jejich výrobkem problém, není nikdo, kdo by byl schopný to vyřešit nebo opravit. A zdá se, že pánové už elektrokšefty taky odpískali, soudě podle toho, že už tam prý nezbyl nikdo, kdo by uměl přečíst schéma.

Takže moje osobní rada zní:
- Pokud s nima už máte nějakou smlouvu nebo jejich výrobek a nastane problém, tvrdě do nich, přitáhnout právníka a sjezdit je jak svah v Krkonoších.
- Pokud od nich nic nemáte, ani se to nesnažte získat. Majitel zlatokop, obchodník bez technických znalostí, neexistence technické podpory a absence kohokoliv, kdo ví, jak jejich vlastní výrobek funguje, smrdí zbytečnýma problémama.
Zaznamenáno

Jsem programátor jednočipů, zaměřený na automatizaci. Se zájmem o silnoproud od pěti let, maturitou elektro a papírama na to, abych mohl svůj výtvor legálně otestovat pod napětím do 1kV...
Vít Rotrekl
*
Offline Offline



« Odpověď #2 kdy: 20.06.2014, 19:24 »

A já si u nich chtěl nechat obšít volat kůží. Ale to prej dělají dobře. "Tak" dobře, že šijí pro koncern VW.
Zaznamenáno

Mírně pokročilý RT Úsměv
Milan Piotrovský
*
Offline Offline




« Odpověď #3 kdy: 23.06.2014, 10:22 »

Taktéž mám od nich volant. Na 1*
Zaznamenáno
David Hruda
*
Offline Offline




WWW
« Odpověď #4 kdy: 23.06.2014, 12:04 »

OT: na kolik vyjde obšití volantu a jak dlouho to trvá?
Zaznamenáno

Revize E2/A, montáže, projekty, alarmy...
Smluvní partner společnosti EG.D
Znalec v oboru ELEKTROTECHNIK A: rozvody a instalace, spotřebiče, hromosvody a ochrana proti přepětí, revize el. zařízení a hromosvodů. ELEKTRONIKA: zabezpečovací systémy, spotřební elektronika
Jih ČR
www.elektro-hruda.cz
Milan Piotrovský
*
Offline Offline




« Odpověď #5 kdy: 23.06.2014, 12:43 »

Trvá to jeden den. Aspoň jsem jim to odpoledne dal a druhý den vyzvedl. Stálo to cca 1500. A Obšití je na původní volant který se neupravuje takže je volant tlustší a pro mě více příjemné. Origo tovární volant je pro obšití s menším průměrem věnce.
Já měl výhodu rezervního volantu takže mi to pak bleskem vyměnili na parkovišti před servisem.
Zaznamenáno
Miroslav Minařík
"Nejvyšším úkolem není teoretické poznání, nýbrž praktické umění žít!" Sokrates
*
Offline Offline



Odborná publicistika v instalační elektrotechnice.


WWW
« Odpověď #6 kdy: 23.06.2014, 12:46 »


Koukám, že reference na měřicí přístroje žádné, zato na obšití volantu super :-)
Škoda, že ho mám už z výroby.
Zaznamenáno

S Elektrikou.cz už čtvrt století! notone
Petr M
Neverifikovaný uživatel @6
******
Offline Offline



« Odpověď #7 kdy: 23.06.2014, 13:06 »

Koukám, že reference na měřicí přístroje žádné, zato na obšití volantu super :-)

Volanty tam dělají mongolci. Jeden jejich kajan si postavil živnost na tom, že je tahá do Blanska a za "desátek" ubytovává... A podmínky v Aposu jsou prý takový, že za dva stehy blbě má "brigádník" vyhazov, takže pak se netřeba divit, že je práce na volantech levná a precizní.

Elektriku se jim, pokud vím, naštěstí nepodařilo takhle vyhant kozí brankou a fakticky na ni rezignovali. Ale historky z Aposu ohledně elektro vývoje patří k tomu nejveselejšímu, co se tak někdy probírá... Strýček Jedlička když zahýkal, tak to prostě bylo na ústav. Akorát by to nebylo nejveselejší pro zákazníky...
Zaznamenáno

Jsem programátor jednočipů, zaměřený na automatizaci. Se zájmem o silnoproud od pěti let, maturitou elektro a papírama na to, abych mohl svůj výtvor legálně otestovat pod napětím do 1kV...
Stran: [1] Nahoru Poslední příspěvky Tisk 
« předchozí další »

Příbuzné diskuse a články z Elektrika.cz

Příbuzné diskuse a články z Kutil.elektrika.cz



Poháněno MySQL Poháněno PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006, Simple Machines Validní XHTML 1.0! Validní CSS!
+420 910 100 100
Stránka vytvořena za 0.05 sekund, 22 dotazů.