Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
Novinky:               PROSÍME VŠECHNY UŽIVATELE, PŘED POUŽITÍM DISKUSÍ ČTĚTE MÍSTNÍ PRAVIDLA! ZDE ...!


+  Diskuse Elektrika.cz
|-+  Pracovní zóna
| |-+  -B- 30 denní zóna dostupných diskusí
| | |-+  K čemu je dobrý PDA?
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: [1] Dolů Poslední příspěvky Tisk

Upozornění!
Odpovědi na témata nejsou právně závazné!
Na elektrickém zařízení smí pracovat pouze osoba s příslušnou kvalifikací dle nařízení vlády 194/2022 Sb. Podrobnosti zde!

Autor Téma: K čemu je dobrý PDA?  (Přečteno 3362 krát)
Miroslav Minařík
"Nejvyšším úkolem není teoretické poznání, nýbrž praktické umění žít!" Sokrates
*
Offline Offline



Odborná publicistika v instalační elektrotechnice.


WWW
« kdy: 23.12.2013, 21:22 »

K čemu je dobrý PDA?
Co to je PDA? Jakou to má souvislost s elektrotechnik ou? Není to pouze pro manažery firem? Bude taková elektronická hračka užitečná třeba reviznímu technikovi?
Zdroj: zde...




Jak byste reagovali na tuto související otázku vy?
K čemu je dobrý PDA?
Zaznamenáno

S Elektrikou.cz už čtvrt století! notone
Miroslav Minařík
"Nejvyšším úkolem není teoretické poznání, nýbrž praktické umění žít!" Sokrates
*
Offline Offline



Odborná publicistika v instalační elektrotechnice.


WWW
« Odpověď #1 kdy: 27.12.2013, 18:12 »


Tento článek jsem psdal v době, kdy nebyly dotykáče. PDA byla předzvěst dnešního iphone. A právě v té době jsem začal párovat lokální desktopová data s tímto mobilním zařízením. První ipad mne stál asi 35.000 korun. Dnes nejnabušenější iphone stoji 18.000 a lidi bečí, že je to drahý.
Inu uznávám, že je to drahé pro toho, kdo to má pouze na hraní nebo telefonování.
Zaznamenáno

S Elektrikou.cz už čtvrt století! notone
Jiří Schwarz
*
Offline Offline




« Odpověď #2 kdy: 27.12.2013, 22:52 »

... První ipad mne stál asi 35.000 korun. Dnes nejnabušenější iphone stoji 18.000 a lidi bečí, že je to drahý.
Inu uznávám, že je to drahé pro toho, kdo to má pouze na hraní nebo telefonování.
To je trochu dané vývojem techniky a především elektroniky a celkovým poklesem její ceny... Za první mobil jsem dal cca polovinu měsíčního platu a byl jsem rád, že to tak sympaticky zlevnili, i když to bylo na žebříčku skoro Low End... Dnes bych si za polovinu měsíčního příjmu představoval něco, co bude na žebříčku někde jinde...

Jestli někdo začne sbírat PDA, měl bych tu Garmin iQUe 3200, je smutné, co to bylo před pár lety za špičkovou techniku a dnes je to spíše do muzea...
Zaznamenáno

Jako tvrdá Chodská palice nemám rád přísloví o tom, že moudřejší ustoupí. Když moudřejší ustoupí, hlupák si prosadí nesmysl!
Příspěvky psané kurzívou berte s velkou rezervou a nadhledem :-)
Stran: [1] Nahoru Poslední příspěvky Tisk 
« předchozí další »

Příbuzné diskuse a články z Elektrika.cz

Příbuzné diskuse a články z Kutil.elektrika.cz

Aktuální slova (1)



Poháněno MySQL Poháněno PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006, Simple Machines Validní XHTML 1.0! Validní CSS!
+420 910 100 100
Stránka vytvořena za 0.047 sekund, 23 dotazů.