Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
Novinky:               PROSÍME VŠECHNY UŽIVATELE, PŘED POUŽITÍM DISKUSÍ ČTĚTE MÍSTNÍ PRAVIDLA! ZDE ...!


+  Diskuse Elektrika.cz
|-+  Pracovní zóna
| |-+  -B- 30 denní zóna dostupných diskusí
| | |-+  100 let Eaton Elektrotechnika
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: [1] Dolů Poslední příspěvky Tisk

Upozornění!
Odpovědi na témata nejsou právně závazné!
Na elektrickém zařízení smí pracovat pouze osoba s příslušnou kvalifikací dle nařízení vlády 194/2022 Sb. Podrobnosti zde!

Autor Téma: 100 let Eaton Elektrotechnika  (Přečteno 3776 krát)
Tým portálu Elektrika
Redaktoři portálu právě konající službu
*
Offline Offline




WWW
« kdy: 23.06.2012, 10:16 »

100 let Eaton Elektrotechnik a
Eaton Elektrotechnik a s.r.o. (dceřiná společnost Eaton Corporation),  významný výrobce a distributor elektrotechnic kého zařízení, letos oslavila 100 let existence celé skupiny. Při příležitosti oslav byl ve výrobním závodě v Suchdole na Lužnicí pořádán den otevřených dveří, kde jsme měli možnost do výroby nahlédnout i my ...
Zdroj: zde...




Co vás napadá v souvislosti s touto informací?
100 let Eaton Elektrotechnik a
Zaznamenáno
Kokoška jiří
« Odpověď #1 kdy: 23.06.2012, 10:20 »


Proč slaví EATON sto let, když to byl před tím Felten Guilleaumme a pak Moeller?
Připadá mi to, že se chlubí cizím peřím!
Američan se chlubí českou historií? To na marketingu moc nezvládli.
Zaznamenáno
Milan Hudec
*
Offline Offline



« Odpověď #2 kdy: 24.06.2012, 18:18 »

Dostalo se mě do ruky několik PCH 1+N od Eatonu, vyrobených v Srbsku a prodávaných u nás.
Ani u jednoho se mě nepodařilo natáhnout spoušt bez toho, že bych hodně nezabral, a při tom si vždy nařízl  o ostrý plast palec.
Dovoluji si tvrdit, že např. starší žena takový chránič sama nenatáhne nikdy zle
Jedině snad kolega Horský a jeho tlapy nebudou mít s výrobkem problém, ostatní asi přesedláme k jiným značkám.
P.S.
S nostalgií lze vzpomínat na čistý chod výrobků FG Pláč
Zaznamenáno
Lukáš Rotrekl
*
Offline Offline




« Odpověď #3 kdy: 24.06.2012, 18:28 »

Proč slaví EATON sto let, když to byl před tím Felten Guilleaumme a pak Moeller?
Připadá mi to, že se chlubí cizím peřím!
Američan se chlubí českou historií? To na marketingu moc nezvládli.

Není to tak, že Eaton jen schramstl původní Moeller, který předtím schramstl F&G?
Osobně toto moc nesleduju, zajímá mě to co se mě dostane do rukou.....
Zaznamenáno

Vysvětlit jde všechno, bohužel ne všem.....

Není mě jasné, jak je možné že spousta lidí, kteří umí psát, neumí číst.
Lubomír Jindra
Revizní technik E2B
*
Offline Offline




WWW
« Odpověď #4 kdy: 24.06.2012, 18:39 »

Dostalo se mě do ruky několik PCH 1+N od Eatonu, vyrobených v Srbsku a prodávaných u nás.
Ani u jednoho se mě nepodařilo natáhnout spoušt bez toho, že bych hodně nezabral, a při tom si vždy nařízl  o ostrý plast palec.
Dovoluji si tvrdit, že např. starší žena takový chránič sama nenatáhne nikdy zle
Jedině snad kolega Horský a jeho tlapy nebudou mít s výrobkem problém, ostatní asi přesedláme k jiným značkám.
P.S.
S nostalgií lze vzpomínat na čistý chod výrobků FG Pláč

Před rokem rokem a půl jsem tady kritizoval páčky RDC jistého výrobce začínajícího na "B" (nechci dělat reklamau  Mrknutí ) že ten vršek nasazený na jakémsi torzu co vychází z RCD moc nedrží a při manipulaci rád upadává (dal se znovu "nacvaknout"),  což působilo dost aušusově... Před časem jsem si uvědomil, že už páčka drží jak má. Sice to neznamená že pan H. a spol. reagovali zrovna na moji poznámku, ale v každém případě mě to potěšilo  Palec vzhůru

... tak třeba až v EATONu vystřízliví z večírku století, taksitotady od vás někdo přečte a takysetozlepčí  Smích
Zaznamenáno

Revize elektrických zařízení
Liberecký kraj
www.i-revize.cz
jindra@i-revize.cz
Jirka Š. Svejkovský
*
Offline Offline



Chomutov, projekty, revize E1A, E1B, E1-C5


WWW
« Odpověď #5 kdy: 24.06.2012, 20:10 »

Já jim tu slávu přeju. Ale připadá mi to, jako by holky za přepážkama GE Money Bank slavily narozeniny T. A. Edisona.
Zaznamenáno

Projektant (strojní zařízení/energetika/TZ budov),  revizní technik E1A, E1B, E1-C5
Stran: [1] Nahoru Poslední příspěvky Tisk 
« předchozí další »

Příbuzné diskuse a články z Elektrika.cz

Příbuzné diskuse a články z Kutil.elektrika.cz



Poháněno MySQL Poháněno PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006, Simple Machines Validní XHTML 1.0! Validní CSS!
+420 910 100 100
Stránka vytvořena za 0.049 sekund, 22 dotazů.