Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
Novinky:               PROSÍME VŠECHNY UŽIVATELE, PŘED POUŽITÍM DISKUSÍ ČTĚTE MÍSTNÍ PRAVIDLA! ZDE ...!


+  Diskuse Elektrika.cz
|-+  Veřejnost, spotřebitelé, neodborníci, kutilové, laici
| |-+  Připojení do energetické sítě nn (nízkého napětí
| | |-+  Také jste dostali nabídku ke spolupráci od ULTRA GREEN?
0 uživatelů a 2 Hostů prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: [1] 2 3 4 5 Dolů Poslední příspěvky Tisk

Upozornění!
Odpovědi na témata nejsou právně závazné!
Na elektrickém zařízení smí pracovat pouze osoba s příslušnou kvalifikací dle nařízení vlády 194/2022 Sb. Podrobnosti zde!

Autor Téma: Také jste dostali nabídku ke spolupráci od ULTRA GREEN?  (Přečteno 60179 krát)
Lukáš Rotrekl
*
Offline Offline




« kdy: 03.05.2011, 08:31 »

Mně přišla včera e-mailem. Poslali krasnou brožuru asi 3MB,
stahujte
zde ...!

Naposledy jsem se s něčím podobným setkal úplně náhodou u jednoho zákazníka, když jsem seděl v zasedačce a dodělával pro něj nějaké dokumenty a přišel obchoďák s něčím podobným.... No měli jsme tehdy co dělat aby jsme oba nevyprskli smíchy... optimalizace toku elektronů, snižování napětí, .... odfiltrování škodlivých elektronů byla perla nakonec.....

Máte zkušenosti?
Pravidla diskusí   Nahlásit moderátorovi   Stěžovat si na moderátora   Zaznamenáno

Vysvětlit jde všechno, bohužel ne všem.....

Není mě jasné, jak je možné že spousta lidí, kteří umí psát, neumí číst.
Jan Hájek
*
Offline Offline



Prostě .... HÁJEK!


WWW
« Odpověď #1 kdy: 05.06.2011, 22:08 »

 Smích
Milan Kaucký se jich optal, jestli neprodávají aktiváky, kupodivu  je neznají.
Pravidla diskusí   Nahlásit moderátorovi   Stěžovat si na moderátora   Zaznamenáno

Jan Hájek +420 737 246 347  jan.hajek@dehn.cz  honza@elektrika.cz
KníŠka 2.0 a SW na ČSN EN 62305-2 ZDARMA!
www.kniska.eu
Pokud váš problém souvisí s mým příjmem, rád ho pomůžu vyřešit!
Miroslav Minařík
"Nejvyšším úkolem není teoretické poznání, nýbrž praktické umění žít!" Sokrates
*
Offline Offline



Odborná publicistika v instalační elektrotechnice.


WWW
« Odpověď #2 kdy: 05.06.2011, 22:08 »

Mně přišla včera e-mailem. Poslali krasnou brožuru asi 3MB,
stahujte
zde ...!

Naposledy jsem se s něčím podobným setkal úplně náhodou u jednoho zákazníka, když jsem seděl v zasedačce a dodělával pro něj nějaké dokumenty a přišel obchoďák s něčím podobným.... No měli jsme tehdy co dělat aby jsme oba nevyprskli smíchy... optimalizace toku elektronů, snižování napětí, .... odfiltrování škodlivých elektronů byla perla nakonec.....

Máte zkušenosti?

Jak jsem již psal na Skype Štefanovi. Asi mi už byl Ondrej Putra bližší se svým lapačem energie z blesků, než toto.
Pokud to náš místní jaderný fyzik nevyvrátí, považuji to za "aktivní letadlo LEVEL II."  tanecek
Pravidla diskusí   Nahlásit moderátorovi   Stěžovat si na moderátora   Zaznamenáno

S Elektrikou.cz už čtvrt století! notone
František OK52
« Odpověď #3 kdy: 05.06.2011, 22:16 »

Mně přišla včera e-mailem. Poslali krasnou brožuru asi 3MB,
stahujte
zde ...!

Naposledy jsem se s něčím podobným setkal úplně náhodou u jednoho zákazníka, když jsem seděl v zasedačce a dodělával pro něj nějaké dokumenty a přišel obchoďák s něčím podobným.... No měli jsme tehdy co dělat aby jsme oba nevyprskli smíchy... optimalizace toku elektronů, snižování napětí, .... odfiltrování škodlivých elektronů byla perla nakonec.....

Máte zkušenosti?

Tak toto mi také přišlo!
Kolega to dokonce chtěl brát ve své přestávce vážně a začal to zkoumat.
Osobně to zařazuji mezi e-mailová oznámení, kdy někdo zjistil, že v africké bance je 13 miliard dolarů a sám je neutratí. Proto se obrací zrovna na mě.
Tihle Ultras by mohli vědět, že byznys tohoto typu se propaguje trošku jinak.
Pravidla diskusí   Nahlásit moderátorovi   Stěžovat si na moderátora   Zaznamenáno
Lukáš Rotrekl
*
Offline Offline




« Odpověď #4 kdy: 05.06.2011, 22:27 »

Já nad obsahem premejšlel akorát v tom směru, až to dostane některý z mých zákazníků, jak mu vysvětlím, že sou to nesmysly, když to nemám podložený perfektně zpracovanou brožurou    Smutek.

A že mám pár takových zákazníků, i když jinak slušných a inteligentních, kteří by byli schopní tohle vyžrat....

Už jsem přemýšlel, jak jim budu demonstrovat na čerpadle, že když jede napůl své normální výšky, že bere míň (i když minulý týden jsem zjistil, že to není pravda vždy)..... Nebo jak jim budu vysvětlovat, že žárovka svítí míň, že zdroj v PC co nedostane po napětí si vezme proudem...... zle
Pravidla diskusí   Nahlásit moderátorovi   Stěžovat si na moderátora   Zaznamenáno

Vysvětlit jde všechno, bohužel ne všem.....

Není mě jasné, jak je možné že spousta lidí, kteří umí psát, neumí číst.
Fuk Tomáš
*
Offline Offline




« Odpověď #5 kdy: 05.06.2011, 22:33 »

Pokud to náš místní jaderný fyzik nevyvrátí, považuji to za "aktivní letadlo LEVEL II."
Sakra, polovodičový, ne jaderný.

Prodavači aktiváků i s Putrou jsou proti nim vzor solidnosti.
Pravidla diskusí   Nahlásit moderátorovi   Stěžovat si na moderátora   Zaznamenáno

Když vím, rád poradím: fyzika, elektronika, IT, ale i obchod a právo. Když nevím, ptám se anebo držím ústa.

Jen ten, kdo něčemu stoprocentně rozumí, to dokáže vysvětlit tak, aby tomu nikdo jiný nerozuměl. (Murphy)
Jirka Š. Svejkovský
*
Offline Offline



Chomutov, projekty, revize E1A, E1B, E1-C5


WWW
« Odpověď #6 kdy: 05.06.2011, 22:47 »

Referenční příklady
použití LES-25:
Sheraton Hotels
IKEA
PEPSI
Saint Gobain Glass
Infosys
Nestle
Sony Electronics
Aricent
a mnoho dalších…

Co někoho z nich oslovit? Nemají se za co stydět, tak co? Zvlášť ta Sony Electronics by mě zajímala.
Pravidla diskusí   Nahlásit moderátorovi   Stěžovat si na moderátora   Zaznamenáno

Projektant (strojní zařízení/energetika/TZ budov),  revizní technik E1A, E1B, E1-C5
Milan Hudec
*
Offline Offline



« Odpověď #7 kdy: 05.06.2011, 22:50 »

Že člověk něco nezná, neznamená, že to nejde .......
Číst onen leták bylo pro mne jako číst lékařskou knihu, prostě textu nerozumím, každopádně projektu fandím a po jeho masovém rozšíření s prokázanými výsledky úspor ho doporučím dále.
Pravidla diskusí   Nahlásit moderátorovi   Stěžovat si na moderátora   Zaznamenáno
Fuk Tomáš
*
Offline Offline




« Odpověď #8 kdy: 06.06.2011, 00:38 »

Že člověk něco nezná, neznamená, že to nejde .......
To jistě ne.
Ale na druhou stranu - to, že někdo slibuje zázraky odporující základům elektrotechnik y, ještě neznamená, že je to možné.
Pravidla diskusí   Nahlásit moderátorovi   Stěžovat si na moderátora   Zaznamenáno

Když vím, rád poradím: fyzika, elektronika, IT, ale i obchod a právo. Když nevím, ptám se anebo držím ústa.

Jen ten, kdo něčemu stoprocentně rozumí, to dokáže vysvětlit tak, aby tomu nikdo jiný nerozuměl. (Murphy)
Václav 3
« Odpověď #9 kdy: 06.06.2011, 04:27 »

Jen to sranda s čím pracují moderní "Obchodníci s deštěm",  jen je smutné, kolik lidí jim naletí.

On už sám název firmy je podezřelý. Jak se něco jmenuje  FIVE STAR, NEW SUN nebo ULTRA GREEN, už jsou mé smysly v pozoru a čichám nějakou čertovinu ...
Pravidla diskusí   Nahlásit moderátorovi   Stěžovat si na moderátora   Zaznamenáno
Aleš Dobrovolný
zaměstnanec - projektant, ve volném čase ... V současné době JE Dukovany
*
Offline Offline




« Odpověď #10 kdy: 06.06.2011, 08:36 »

Já tomu textu v tom odkázaném PDF vůbec nerozumím.

Co to je takový "Patent Thyristor založený na elektronickém přepínání / mikroprocesor založený na přepínání kontaktů a napájení"? Nemáte někdo tušení o jaký bazmek se může jednat? A nebo aspoň kontakt na ty tři nositele Nobelovi ceny, uváděné v brožůře?

P.S.: Proč tři nositelé a ne rovnou sedmero nositelů?!
Pravidla diskusí   Nahlásit moderátorovi   Stěžovat si na moderátora   Zaznamenáno

Na twitter.com jako alesd -  můžete mě sledovat... .
Jirka Š. Svejkovský
*
Offline Offline



Chomutov, projekty, revize E1A, E1B, E1-C5


WWW
« Odpověď #11 kdy: 06.06.2011, 09:33 »

A nebo aspoň kontakt na ty tři nositele Nobelovi ceny, uváděné v brožůře?

John Bardeen zemřel 30. ledna 1991.

Leon Neil Cooper: ročník 1930, nevím, jestli ještě pracuje, poptejte se na Brownově univerzitě, kde pracuje jeho syn George.

John Robert Schrieffer, ročník 1931. Působil na Florida State University a na University of Florida. Dále je nebo byl členem Americké akademie věd, Akademie umění a věd, Národí akademie věd (člen rady),  Amerického filosofického sdružení, Královské Dánské akademie věd a literatury a Akademie věd SSSR.

Kontakty jistě doledáte snadno  Škleb
Pravidla diskusí   Nahlásit moderátorovi   Stěžovat si na moderátora   Zaznamenáno

Projektant (strojní zařízení/energetika/TZ budov),  revizní technik E1A, E1B, E1-C5
Fuk Tomáš
*
Offline Offline




« Odpověď #12 kdy: 06.06.2011, 09:44 »

Co to je takový "Patent Thyristor založený na elektronickém přepínání / mikroprocesor založený na přepínání kontaktů a napájení"? Nemáte někdo tušení o jaký bazmek se může jednat?
No přece tyristorový regulátor  Smích
Na webech korejského (KESECO) a indického (ES Electronics) výrobce jsou mnohem kouzelnější perly, a ne pouhé překladatelské úlety.

P.S.: Proč tři nositelé a ne rovnou sedmero nositelů?!
Anebo rovnou 40? Znáte Pohádky tisíce a jedné noci?
Pravidla diskusí   Nahlásit moderátorovi   Stěžovat si na moderátora   Zaznamenáno

Když vím, rád poradím: fyzika, elektronika, IT, ale i obchod a právo. Když nevím, ptám se anebo držím ústa.

Jen ten, kdo něčemu stoprocentně rozumí, to dokáže vysvětlit tak, aby tomu nikdo jiný nerozuměl. (Murphy)
Petr Doležal
*
Offline Offline



emeritní projektant z Brna (prostě důchodce)


« Odpověď #13 kdy: 06.06.2011, 09:51 »

Anebo rovnou 40? Znáte Pohádky tisíce a jedné noci?
Známe.
Potkají se dva u piva a jeden se chlubí, že je šťastným otcem trojčátek a připisuje to faktu, že jeho žena v těhotenství četla Tři mušketýry. Druhý pán rychle zaplatí a odchází se slovy: "Ježíši, musím rychle domů, moje žena čte Alibabu a 40 loupežníků"

Ale k věci:
Můžete též oslovovit jednoho ze společníků fy Ultra Green a sice Lokchandara Selvaraje. Viz obchodní rejstřík nebo vyhledávač
Pravidla diskusí   Nahlásit moderátorovi   Stěžovat si na moderátora   Zaznamenáno

Na zdraví a abychom byli lidmi
to vám přeje celoživotní projektant nn, vn, někdy i vvn rozvodných zařízení
Martin Novák
*
Offline Offline




« Odpověď #14 kdy: 06.06.2011, 10:34 »

Kdyz si odmyslime ty marketingove kecy kolem, vypada ten "zazrak" jako neco na styl aktivniho PFC pouzivaneho v PC zdrojich...
Pravidla diskusí   Nahlásit moderátorovi   Stěžovat si na moderátora   Zaznamenáno
Štefan Beláň
Karlovy Vary
*
Offline Offline



Chránič je chránič!


« Odpověď #15 kdy: 06.06.2011, 19:29 »

Nebudu se zabývat, zda to z fyzikálního hlediska je či není není možné, od toho jsou jiní fundovaní profesionálové . Úsměv

Mne osobně zaujal fantastický nápad podnikatelů, kteří velice seriozním popisem a velice profesionálním zpracováním (na pohled) nabízejí něco, co se nadá moc pochopit, ale hlavně vůbec se to nedá dokázat žádným měřením. Je to pouze teoretická úvaha - ano kdybyste neměli náš ULTRAG-REEN přístroj, měli byte spotřebu o 20% vyšší. Dokažte jim, že to není pravda. Vyšší nebo nižší spotřeba za určité období se dá vždy "okecat". Super! Docela by mne zajímalo, kde "vycucali" uváděné úspory. Šok

Pokud by teoreticky zařízení fungovalo tak, jak uvádí dodavatel, tak každé další měření spotřeby jiným přístrojem by muselo být ovlivněno tímto ULTRA GREENem a tudíž totožné se skutečným měřením spotřeby dodavatelem elektřiny. Tak podle čeho prokázat úspory? Smutek

Ale světe div se, mnoho techniků (spíše manažerů) se vůbec nepozastaví nad tím, zda je toto technicky vůbec možné, vidí sliby v úsporách, ale neuvědomují si, že se hovoří o úsporách teoretických, které se vůbec nedají technicky prokázat.

Prostě nápad je to SUPER-ULTRA! Palec vzhůru.....i když tak trochu podvod  Pláč blboune
Pravidla diskusí   Nahlásit moderátorovi   Stěžovat si na moderátora   Zaznamenáno

Chránič chrání - jistič jistí.
Lukáš Malík
Neverifikovaný uživatel @5
*****
Offline Offline


Montáže a opravy elektro do 1000V, §8


« Odpověď #16 kdy: 07.06.2011, 10:48 »

Dostali. A ignorovali. Spam filtr to jistil   Úsměv
Pravidla diskusí   Nahlásit moderátorovi   Stěžovat si na moderátora   Zaznamenáno

Domovní a bytové elektroinstala ce.
Realizace datových sítí, rozvodů TV a DT,
specializace na STA stanice, TV a SAT rozvody bytových a rodinných domů
TV a SAT technika - prodej, servis
Milan Hudec
*
Offline Offline



« Odpověď #17 kdy: 07.06.2011, 11:45 »

Zkusme se na to podívat z druhé strany.
Existuje možnost vyrobit zařízení, které po připojení třeba do zásuvky v bytě dokáže "oblbnout" elektroměr? Jsem v rozpacích
Pravidla diskusí   Nahlásit moderátorovi   Stěžovat si na moderátora   Zaznamenáno
Stran: [1] 2 3 4 5 Nahoru Poslední příspěvky Tisk 
« předchozí další »
SLEDUJTE PODOBNÁ TÉMATA ZDE!

Příbuzné diskuse a články z Elektrika.cz

Aktuální slova KUTIL (1)



Poháněno MySQL Poháněno PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006, Simple Machines Validní XHTML 1.0! Validní CSS!
+420 910 100 100
Stránka vytvořena za 0.051 sekund, 23 dotazů.