Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
Novinky:               PROSÍME VŠECHNY UŽIVATELE, PŘED POUŽITÍM DISKUSÍ ČTĚTE MÍSTNÍ PRAVIDLA! ZDE ...!


+  Diskuse Elektrika.cz
|-+  HYBRIDNÍ zóna
| |-+  JAKÉ DOKLADY? - živnosti, osvědčení, legislativa
| | |-+  Jaký paragraf vyhl.50 potřebuji k vydání živ.listu na bytovou elektoinstalaci?
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: [1] Dolů Poslední příspěvky Tisk

Upozornění!
Odpovědi na témata nejsou právně závazné!
Na elektrickém zařízení smí pracovat pouze osoba s příslušnou kvalifikací dle nařízení vlády 194/2022 Sb. Podrobnosti zde!

Autor Téma: Jaký paragraf vyhl.50 potřebuji k vydání živ.listu na bytovou elektoinstalaci?  (Přečteno 3442 krát)
Karel Jedlička
Neverifikovaný uživatel @1

Offline Offline



« kdy: 29.04.2006, 10:02 »

.Zajímá mě,jaký paragraf vyhl.50 musím splňovat,abych dostal živ.list na bytové rozvody el.instalace,jak dlouhou musím splňovat praxi,nebo cokoliv dalšího,případně mohu mít odp. zástupce,např.ing.stavaře?Jsem vyučený el.mechanik rozvodných zařízení.Děkuj i

Pravidla diskusí   Nahlásit moderátorovi   Stěžovat si na moderátora   Zaznamenáno
Milan Karvánek
ČESKÝ ELEKTRIKÁŘ
*
Offline Offline


RT E2A


WWW
« Odpověď #1 kdy: 29.04.2006, 10:18 »

Je to prosté, jste na netu, tedy jukněte na živnostenský zákon, dále na vyhl.50/78 Sb, dále na vyhl.20/79 Sb. Přečtěte starší diskusi http://elektrika.cz/diskuse/elektrotechnici/zivnosti/931703555753 . Pokud vám to ani potom nebude jasné, budem pokračovat v nalejvárně.
Pravidla diskusí   Nahlásit moderátorovi   Stěžovat si na moderátora   Zaznamenáno

Jaroslav Kořínek
RT - E1 / A+B
*
Offline Offline




« Odpověď #2 kdy: 29.04.2006, 11:41 »

 po  jednoduchá odpověď ! viz kolega Karvánek - jen zestručním § 8 vyhl.50/78Sb. pro provádění činnosti : dodavatelským způsobem ,  motáž, opravy vyhrazených elektrických zařízení.
Pravidla diskusí   Nahlásit moderátorovi   Stěžovat si na moderátora   Zaznamenáno
Milan Brejcha
Neverifikovaný uživatel @1

Offline Offline



« Odpověď #3 kdy: 29.04.2006, 11:54 »

TO : Jedlička, zkuste mi zaslat konkretní nabídku a dotaz na moji e.mielovou adresu :  mil324@seznam.cz

Pravidla diskusí   Nahlásit moderátorovi   Stěžovat si na moderátora   Zaznamenáno
Zdenek Hejčl
OSVČ - živnostník
*
Offline Offline



« Odpověď #4 kdy: 29.04.2006, 19:57 »

Navštivte internetové stráky ITI jsou tam i požadavky na    
vybavení a další náležitosti. Nedávno jsem to absolovoval
bez problémů, během 14 dnů vše měl i s potvrzením ITI.

Pravidla diskusí   Nahlásit moderátorovi   Stěžovat si na moderátora   Zaznamenáno

Elektromontér EZ-M, O-E2/A. Východní Čechy
Výroba, montáž a servis vah. EU
Stran: [1] Nahoru Poslední příspěvky Tisk 
« předchozí další »

Příbuzné diskuse a články z Elektrika.cz

Příbuzné diskuse a články z Kutil.elektrika.cz



Poháněno MySQL Poháněno PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006, Simple Machines Validní XHTML 1.0! Validní CSS!
+420 910 100 100
Stránka vytvořena za 0.023 sekund, 22 dotazů.