Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
Novinky:               PROSÍME VŠECHNY UŽIVATELE, PŘED POUŽITÍM DISKUSÍ ČTĚTE MÍSTNÍ PRAVIDLA! ZDE ...!


+  Diskuse Elektrika.cz
|-+  Pracovní zóna
| |-+  -B- 30 denní zóna dostupných diskusí
| | |-+  Prodejní akce firmy Hager
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: [1] Dolů Poslední příspěvky Tisk

Upozornění!
Odpovědi na témata nejsou právně závazné!
Na elektrickém zařízení smí pracovat pouze osoba s příslušnou kvalifikací dle nařízení vlády 194/2022 Sb. Podrobnosti zde!

Autor Téma: Prodejní akce firmy Hager  (Přečteno 4221 krát)
Tým portálu Elektrika
Redaktoři portálu právě konající službu
*
Offline Offline




WWW
« kdy: 01.12.2010, 09:02 »

Prodejní akce firmy Hager
Prodejní akce firmy Hager! Rozvodnice zapuštěná, 3 řadá, volta 36 mod za 2.355,- včetně proudového chrániče 4 pól. 25/0,03A + 4x jistič 1 pól. 10A, char.B, 6kA + 8x jistič 1 pól. 16A, char.B, 6kA + 2x hřebenová přípojnice 10 mm2 k propojení 4 ks 3 pól. přístrojů + 1x krycí lišta bílá ...

Zdroj: zde...





Co vás napadá v souvislosti s touto informací?
Prodejní akce firmy Hager
Zaznamenáno
Kalina Jiří
*
Offline Offline



« Odpověď #1 kdy: 01.12.2010, 11:01 »

Bylo by to zajímavé, pokud by k rozvodnici bylo dodáno i osvědčení o typové zkoušce.
Zaznamenáno
Jiří Schwarz
*
Offline Offline




« Odpověď #2 kdy: 01.12.2010, 15:51 »

Dostal jsem od společnosti katalog přepěťových ochran.
Rozhodně se s ním pošťačka nenadřela, ve skříni moc místa nezabere, přečtený byla za chvilku,...
A jestli jsou obrázky v katalogu reálné, divím se, že jsou na nich zásuvky Schuko.
Zaznamenáno

Jako tvrdá Chodská palice nemám rád přísloví o tom, že moudřejší ustoupí. Když moudřejší ustoupí, hlupák si prosadí nesmysl!
Příspěvky psané kurzívou berte s velkou rezervou a nadhledem :-)
Jaroslav Borovec
*
Offline Offline




« Odpověď #3 kdy: 01.12.2010, 21:47 »

Dostal jsem od společnosti katalog přepěťových ochran.
Rozhodně se s ním pošťačka nenadřela, ve skříni moc místa nezabere, přečtený byla za chvilku,...
A jestli jsou obrázky v katalogu reálné, divím se, že jsou na nich zásuvky Schuko.

Divíte?
Hager je německý kolos, který má marketing v Německu. Dodávají produkty všude možně, vždy s místními legislativními požadavky. Co se týká katalogů tak si myslím, že můžeme být rádi, že jsou český.
Být takový hnidopich a vyžadovat i ilustrační obrázky (pro představu) přesně podle našich národních dodatků mi připadá opravdu ulítlý.
Zaznamenáno
Jan Franěk
Český elektrikář - živnostník
*
Offline Offline



váš elektrikář a revizní technik


« Odpověď #4 kdy: 01.12.2010, 23:08 »

Být takový hnidopich a vyžadovat i ilustrační obrázky (pro představu) přesně podle našich národních dodatků mi připadá opravdu ulítlý.

Mě zas až tak ne. Osobně mě trochu mrzí to, že jim nestojíme o trochu té práce navíc. Tedy v tomto případě. Mnohokrát jsem musel zákazníkům vysvětlovat, proč nemají v různých BAU kupovat toto provedení zásuvek, když to bylo v letáku pro širokou veřejnost.
 Jinak podpora od HAGERu je podle mého osobního jednání jinak výborná. Jen přes ty velkoobchody to trochu vázne. Tím nemyslím jeden konkrétní, ale velkoobchody všeobecně. Koupit okamžitě nějaké "maličkosti" bývá problém. Většinou mají jen základní sortiment a ostatní na objednávku. Tady bych asi uvítal i nějaký přímější kanál, než je velkoobchod. Vím o tom, že nejsem sám, kdo by si to přál.

PS. Jinak akce vypadá zajímavě
Zaznamenáno

Kamerové a bezpečnostní systémy, od návrhu po realizaci.
Systémové a MaR instalace, od návrhu po realizaci.
Revize el. a hromosvodů do 1000V
Topné kabely k vytápění i ochraně majetku.

www.fraja.cz ,  revize@fraja.cz ,  tel: 728171585
Jaroslav Borovec
*
Offline Offline




« Odpověď #5 kdy: 01.12.2010, 23:18 »

Trochu víc té práce ....
Pane Fraňku nevím z které planety jste. Vždy když si koupím nový notebook marně hledám český návod. Angličtina není problém a tak nad tím mávnu rukou.
Katalog je určen odborníkům. Je český. Pokud je tam ilustrativní obrázek, zdůrazňuji ilustrativní (stejně jako v mnoha shopech nemají ty správné obrázky) tak je odborníkovi jasné, že pro ČR je kolík.
Pokud jde o odborníka.
Vypadá to, že se nudíte. Zabývat se takovými detaily.
Až se do vás některého pustí nějaký hnidopich, co vše byste mohli jako elektrikáři dělat lépe, to bude oheň na střeše!
Jinak Hager je OK i když s ním nemám nic společného.
Zaznamenáno
Stran: [1] Nahoru Poslední příspěvky Tisk 
« předchozí další »

Příbuzné diskuse a články z Elektrika.cz

Příbuzné diskuse a články z Kutil.elektrika.cz



Poháněno MySQL Poháněno PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006, Simple Machines Validní XHTML 1.0! Validní CSS!
+420 910 100 100
Stránka vytvořena za 0.038 sekund, 21 dotazů.