Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
Novinky:               PROSÍME VŠECHNY UŽIVATELE, PŘED POUŽITÍM DISKUSÍ ČTĚTE MÍSTNÍ PRAVIDLA! ZDE ...!


+  Diskuse Elektrika.cz
|-+  Veřejnost, spotřebitelé, neodborníci, kutilové, laici
| |-+  Plánování, úvahy, vysvětlení, pochopení principu, rozhodování o tom, co si přeji, potřebuji, chci ...
| | |-+  Co mám dělat když mi při přístavbě domu vadí el.vedení (dráty)?
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: [1] Dolů Poslední příspěvky Tisk

Upozornění!
Odpovědi na témata nejsou právně závazné!
Na elektrickém zařízení smí pracovat pouze osoba s příslušnou kvalifikací dle nařízení vlády 194/2022 Sb. Podrobnosti zde!

Autor Téma: Co mám dělat když mi při přístavbě domu vadí el.vedení (dráty)?  (Přečteno 4400 krát)
Lukna
« kdy: 28.04.2009, 00:34 »

Při natažení ruky z okna, lze dosáhnout na dráty el.vedení. Lze nějak donutit ČEZ aby to odstranil - může to vůbec být? Dále mi vedení kříží druhou polovinu domu kterou chci stavebně zvednout - žádné břemeno v katastru nemám.

#116# - opakované téma
Pravidla diskusí   Nahlásit moderátorovi   Stěžovat si na moderátora   Zaznamenáno
Václav 3
« Odpověď #1 kdy: 28.04.2009, 09:10 »

Použijte tlačítko vyhledávání - zde nahoře.

Jinak doporučuji místo donucování zkusit korektní jednání, které spíš otevírá dveře.
Pravidla diskusí   Nahlásit moderátorovi   Stěžovat si na moderátora   Zaznamenáno
Stran: [1] Nahoru Poslední příspěvky Tisk 
« předchozí další »
SLEDUJTE PODOBNÁ TÉMATA ZDE!

Příbuzné diskuse a články z Elektrika.cz

Aktuální slova KUTIL (1)



Poháněno MySQL Poháněno PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006, Simple Machines Validní XHTML 1.0! Validní CSS!
+420 910 100 100
Stránka vytvořena za 0.031 sekund, 21 dotazů.