Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
Novinky:               PROSÍME VŠECHNY UŽIVATELE, PŘED POUŽITÍM DISKUSÍ ČTĚTE MÍSTNÍ PRAVIDLA! ZDE ...!


+  Diskuse Elektrika.cz
|-+  HYBRIDNÍ zóna
| |-+  JAK TO MÁ BÝT? - projekty, návrhy, rozpočty
| | |-+  Poradíte co si představit pod anglickým termínem "tension clamp"?
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: [1] Dolů Poslední příspěvky Tisk

Upozornění!
Odpovědi na témata nejsou právně závazné!
Na elektrickém zařízení smí pracovat pouze osoba s příslušnou kvalifikací dle nařízení vlády 194/2022 Sb. Podrobnosti zde!

Autor Téma: Poradíte co si představit pod anglickým termínem "tension clamp"?  (Přečteno 2630 krát)
Petr Trefny
Neverifikovaný uživatel @1

Offline Offline



« kdy: 26.01.2006, 14:31 »

V textu požadavků jsem narazil na větu "For control cable connection in starters, switchboard, terminal boxes, control cubicles, atc.,  in general "tension clamp" type connectors for front wiring should be used." pochopil jsem takto: "Pro připojení řídících (ovládacích) kabelů do rozvaděče (ovládací skříně atd...) budou použity konektory "Tension clamp". poradíte co je to za konektory? kdo vyrábí takovéto konektory? Mají tyto konektory krytí IP 44?
Děkuji za vaši pomoc.

Pravidla diskusí   Nahlásit moderátorovi   Stěžovat si na moderátora   Zaznamenáno
Otakar Dosbaba
*
Offline Offline




« Odpověď #1 kdy: 26.01.2006, 15:52 »

O konektoru to říká, že se nasune a zajistí proti vytažení zaklapávací svěrkou. Alespoň takto bych si to v tomto kontextu vyložil já. Není to nějaký Weidemiler či Harting multipin?

Pravidla diskusí   Nahlásit moderátorovi   Stěžovat si na moderátora   Zaznamenáno
Petr Doležal
*
Offline Offline



emeritní projektant z Brna (prostě důchodce)


« Odpověď #2 kdy: 26.01.2006, 18:07 »

.



* tension.jpg (74.44 KB, 1024x742 - prohlédnuto 214 krát.)
Pravidla diskusí   Nahlásit moderátorovi   Stěžovat si na moderátora   Zaznamenáno

Na zdraví a abychom byli lidmi
to vám přeje celoživotní projektant nn, vn, někdy i vvn rozvodných zařízení
Otakar Dosbaba
*
Offline Offline




« Odpověď #3 kdy: 26.01.2006, 18:48 »

To Doležal: Hm, zas ty moje aparatury a ono je to takhle jednoduchý... :-)). No hlavně že poradím. :-)

Pravidla diskusí   Nahlásit moderátorovi   Stěžovat si na moderátora   Zaznamenáno
Stran: [1] Nahoru Poslední příspěvky Tisk 
« předchozí další »

Příbuzné diskuse a články z Elektrika.cz

Příbuzné diskuse a články z Kutil.elektrika.cz



Poháněno MySQL Poháněno PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006, Simple Machines Validní XHTML 1.0! Validní CSS!
+420 910 100 100
Stránka vytvořena za 0.023 sekund, 22 dotazů.